Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Radostná seznámení ve StarDanceRadostná seznámení ve StarDance Školní rok a prázdniny ve školním roce 2024/2025Školní rok a prázdniny ve školním roce 2024/2025
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 21.07. 2024
Dnes má svátek Vítězslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Móda & Trendy

Hoď se do kůže!

Hoď se do kůže!
29. 04. 2009 Trendy
Módní experti z celého světa se shodují v jednom. Tradičně oblíbená kůže se nyní stává opět velice trendovým materiálem. Kožené oblečení a doplňky ovládly letošní fashion weeky. Celá řada špičkových …více»

Módní trendy pro Jaro/léto 2009

Módní trendy pro Jaro/léto 2009
16. 04. 2009 Trendy
Začíná jaro, vše kvete, září svěžími barvami a jak to bude s oblékáním pro letošní rok? Pojďme se podívat. Přejí méně barvám. Trendy je fialová a lila, šedá a černá. …více»

Průvodci na každém kroku

Průvodci na každém kroku
30. 03. 2009 Pro ženy
Pamatujete na léta povinné školní docházky, kdy byl jedinec nosící punčocháče považován za mazánka, a tedy úplného outsidera třídy? Ty doby jsou dávno pryč. Punčochy a punčocháče jsou na výsluní. …více»

Obujte se do jara!

Obujte se do jara!
27. 03. 2009 Trendy
Lehké jako svěží vánek, měkoučké jako peřinky mechu, barevené jako rozkvetlé jaro, něžné jako letní západ slunce... Přesně takové jsou botičky, které se stanou hitem letošního jara a léta!  …více»

Vyjděte s kůží na trh

Vyjděte s kůží na trh
25. 03. 2009 Trendy
Ať je to sako, kabelka, kozačky, boty, peněženka či jednoduchá šňůrka na krk, vše kožené je v současné době velice žádané. Módní průmysl přináší nový trend a tím je kůže. Barva přitom nehraje ... …více»
 

I kalhoty podléhají módě

I kalhoty podléhají módě
19. 03. 2009 Pro ženy
Když si ženy v minulém století vydobyly právo na kalhoty, udělaly nejen významný pokrok ve vlastní emancipaci. Především tímto činem prokázaly skvělou službu svým nohám – správně zvolené kalhoty ... …více»

Vůně kůže je silně erotická

Vůně kůže je silně erotická
18. 03. 2009 Trendy
Vůně oblečení a jiných doplňku vyrobených z přírodní kůže zdolává zub doby velmi specifickým způsobem. Je evidentní, že osobitě příjemná vůně kůže přitahuje zvláštním způsobem. …více»

Vůně kůže vyvolává touhu

Vůně kůže vyvolává touhu
15. 03. 2009 Trendy
Nejrůznější vůně jsou přirozenou součástí našeho každodenního života. Dokážou evokovat rozmanité vjemy či oživovat vzpomínky. Mohou na nás působit blahodárně a vyvolávat v nás příjemné pocity, …více»

Úspěšný muž? Ten, co voní!

Úspěšný muž? Ten, co voní!
12. 03. 2009 Pro muže
Vůně kůže automaticky spouští mechanismus mužnosti. Muž, který voní kůží, vysílá do svého okolí jasné signály autority, síly, ale také uvolněnosti a noblesy. A nezáleží na tom, jestli nosí koženou …více»

Jak vznikají vůně

Jak vznikají vůně
9. 03. 2009 Úspěšní lidé
Ve světě existuje jen pár lidí, kteří mají stoprocentní čichové schopnosti. Těmto odborníkům se lidově říká „nosy“. Jejich práce spočívá ve vytváření nejluxusnějších světových parfémů.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !