Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 19.01. 2021
Dnes má svátek Doubravka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Módní událost roku - Prague Fashion Weekend 2011

1. 10. 2011 | Trendy
Po velkém úspěchu loňské premiéry se ve dnech 24. - 25. 9. 2011 do Pařížské ulice v centru Prahy vrátila módní událost roku - Prague Fashion Weekend.

Dějištěm dalšího ročníku bylo opět jedno z nejdelších přehlídkových mol ve střední Evropě (80m), které vyrostlo na unikátní pěší zóně nejexkluzivnější ulice v Praze.

Pořadatelskou záštitu nad akcí převzala Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism. O celorepublikový casting modelek se postarala agentura Czechoslovak models. Modelky se předvedly v kreativních choreografiích pod taktovkou zkušeného Jana Kňourka.

Prague Fashion Weekend 2011Prague Fashion Weekend 2011

"Návštěvníky upoutá gejzír přehlídek a zajímavého programu, v rámci kterého si mohou prohlédnout aktuální kolekce předních návrhářů a značek. Prostor pro prezentaci luxusních módních značek zůstává zatím otevřený. Můžeme se těšit na to nejlepší ze světových trendů, stejně jako v Paříži, Miláně nebo New Yorku. Přinášíme kvalitní módní festival, který otevírá okno do světa fashion a evropského designu,"
říká Milada Karasová ještě před zahájením Prague Fashion Weekend 2011.

V každém dni Prague Fashion Weekendu byly na programu dva bloky přehlídek - v sobotu se představily nejlepší modely od domácích a zahraničních návrhářských špiček, v neděli pak vybrané modely značek sídlících v Pařížské ulici a okolí.

Celý víkend pak v neděli odpoledne završilo závěrečné defilé.

Tato akce dává příležitost také novým talentům - mohou se zviditelnit prostřednictvím soutěže New Fresh Style hodnocené odbornou porotou. V letošním roce tuto soutěž vyhrála Victoria Vittori.


Prague Fashion Weekend je známka kvality,

originality a inspirace!

Foto: Zefyr.biz

ZUZI
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
já na to moc nejsem.Taky na nějaké modní výstřelky nemám peníze.Nakupuju co nutně potřebuju,většinou u vietnamců,stejně u nás nic jiného není a když,tak maj to samé co oni za dvojnásobnou cenu.
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles