Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 21.10. 2021
Dnes má svátek Brigita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Muž roku 2006 je barman David Bílek

28. 08. 2006 | Novinky

Třiadvacetiletý barman David Bílek z Orlové se stal vítězem sedmého ročníku celorepublikové soutěže Muž roku 2006. Ta se konala tento víkend v náchodském divadle Beránek. David Bílek získal od odborné poroty nejvíce hlasů, a to i přez silnou konkurenci dalších deseti borců. V porotě soutěže Muž roku 2006 se objevovala samá známá jména, jako jsou Vítek Havliš, Eva Aichmajerová, Petr Zvěřina, Vlasta Korec, vítězky České Miss 2006, účastníci Superstar a další celebrity.


Do letošní soutěže Muž roku 2006 se přihlásilo celkem 738 uchazečů a všech 11 finalistů se pak na náchodském pódiu utkalo celkem ve čtyřech disciplínách.


Své bezprostředním pocity vítěz Muže roku 2006 ani nedokázal popsat. Rozhodně si je ale vědom toho, že mu vítězství přinese nové zkušenosti a možnosti. Doposud se jen příležitostně věnoval modelingu, díky prvnímu místu a titulu Muž roku 2006 se mu obzory určitě rozšíří. Jednou z hlavních cen, které si z Náchoda Muž roku 2006 David Bílek odvezl jsou 2 letenky do Keni a samozřejmě další hodnotné ceny. Na otázku, s kým do Keni poletí měl jednoznačnou odpověď: „Se svou přítelkyní“, řekl bez dlouhého přemýšlení.


Stejně jako ostatní finalisté Muže roku 2006 i David Bílek se některých disciplín obával. Nakonec vše zvládl na výbornou a svůj úspěch barman z Orlové oslaví drinkem letošního léta MOJITO.


Na druhém místě Muže roku 2006 skončil pětadvacetiletý jednatel firmy Jan Semlbauer z Berouna a třetí příčku porotci přiřkli jednadvacetiletému Karlu Frýdovi, známému z reality show Big Brother. Mezi finalisty soutěže Muž roku 2006 byl také sebevědomý Martin Horák, který vystupoval v soutěži VyVolení, na nejvyšší příčky však nedosáhl.


Volba Muže roku 2006 je každoroční součástí Dne dobrých skutků, který se konal v Náchodě letos již po sedmé. Pořadatel Muže roku - David Novotný připravil na sobotu Galavečer kouzelníků, kterého se zúčastnili malí hosté z deseti stacionářů, dětských domovů a ústavů. Celý výtěžek 112 175 korun byl věnován Stacionáři Cesta v Náchodě, Ústavu sociální péče v České Skalici a Ústavu sociální péče Kvasiny.


Více informací o celorepublikové akci MUŽ ROKU 2006 a jeho pořadateli Davidu Novotném se dozvíte na www.muzroku.cz.


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !