Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 05.12. 2021
Dnes má svátek Jitka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Nejlepší trapasy 5.10. 2021

5. 10. 2021 | Televizní tipy
Úspěšný cyklus se vrací! Výběrem nejžádanějších diváckých příběhů provází Miroslav Táborský. Tentokrát na téma Protivníci. Hrají: I. Janžurová, A. Švehlík, J. Paulová, D. Batulková, Z. Žák, I. Šmoldas, J. Mádl, P. Liška, V. Knop, A. Rašilov, M. Zelenka, B. Seidlová a další. Režie D. Sís

V šestnácti dílech se Česká televize vrací k úspěšnému diváckému cyklu v unikátním výběru. Večerem na téma Protivníci provází Miroslav Táborský, zdaleka nejobsazovanější herec tohoto cyklu. Těšit se můžete na povídky:

Nejlepší trapasy 5.10. 2021Krtek: Vášniví zahrádkáři (I. Janžurová a A. Švehlík) se v této povídce utkají s největším nepřítelem upraveného trávníku.

Dieta: Proti otci (Z. Žák) se spikne rodina (D. Batulková a P. Solaříková) i s pedantickým lékařem, zavilým sportovcem a propagátorem zdravé životosprávy (I. Šmoldas).

Čím zdravěji se ovšem hlavní hrdina stravuje, tím víc tloustne. Záhadu se podaří vysvětlit až na hřbitově v překvapivé pointě příběhu.

Turnaj: V tomto příběhu se náš vyšetřovací tým utká v šipkovém turnaji s policejním sborem z vedlejšího městečka. Čest a slávu místních strážců zákona nakonec nezachrání nikdo jiný než nenapravitelný zloděj, kterého si s velkou chutí zahrál P. Liška.

Rivalové: Uvidíme, jak to obvykle dopadne, když se dva perou. V tomto případě na sebe narazí dva sokové (A. Rašilov a M. Zelenka), kterým učarovala jedna okouzlující mladá žena (B. Seidlová). A protože se vše odehrává v jedné vesnici, bude situace o to vyhrocenější.


Cyklus Nejlepší trapasy můžete sledovat 5.10. 2021 od 20:10 na ČT1!!

A opakování 6.10.!Zdroj, foto: Česká Televize


Shelly
Chytrá Žena

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Nejlepší trapasy 5.10. 2021:

Nejlepší trapasy 5.10. 2021
Nejlepší trapasy 5.10. 2021
Nejlepší trapasy 5.10. 2021
Nejlepší trapasy 5.10. 2021
Nejlepší trapasy 5.10. 2021
Nejlepší trapasy 5.10. 2021
Nejlepší trapasy 5.10. 2021
Nejlepší trapasy 5.10. 2021
Nejlepší trapasy 5.10. 2021
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !