Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 05.12. 2021
Dnes má svátek Jitka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Podruhé jako poprvé

5. 09. 2021 | Úspěšní lidé

První den v září je velký den všech školáků. Úplně největší je však pro prvňáčky. Těšení na vše, co škola přináší, doprovází nadšení z nových kamarádů a dojmy z paní učitelky.

Ne jinak je tomu i u krásné moderátorky a čerstvě dvojnásobné maminky Ivety Vítové. Ta svou prvorozenou dceru Anetku vyprovodila na její první cestě do školy. Společnost jim dělal dvojměsíční syn Matěj.

„Anetka jde do druhé třídy, ale pro nás je to po covidovém roku tak trochu jako poprvé. Minulý rok byl náročný pro všechny školáky a my, co jsme si s prvňačky dali částečně i domácí on line výuku, doufáme, že letos už žádná omezení ve školách nebudou a děti zažijí zase návrat k normální školní docházce se vším, co k tomu patří“, říká krásná Iveta Vítová.

Iveta Vítová

Iveta Vítová„Asi jako hodně malých holčiček, i já kdysi chtěla být učitelkou. To mě ale minulý rok zcela pustilo,“ směje se Iveta. „Musím upřímně složit obdiv všem učitelům, kteří se společně s dětmi museli také přizpůsobit situaci a najet na on-line výuku. Anetka spolu s ostatními prvňáčky ve škole měla o distanční výuce denně 3 hodiny – psaní, matematiku a pak třeba prvouku nebo angličtinu. Rodiče často absolvovali výuku spolu s dětmi. A musím říct, že udržet děti v pozornosti aspoň na prezenci, bylo leckdy náročné. Občas netradiční učení přineslo řadu vtipných situací. Třeba se stalo, že paní učitelka napsala písmenko, ale když ho chtěla ukázat dětem, bylo vidět zrcadlově, tak je děti neuměly ani přečíst, natož jej napodobit při psaní. Člověka ani nenapadne, s čím se museli kantoři vypořádat, tedy za mě, klobouk dolů,“ směje se Iveta.


A na co se těší malá Anetka?


Nejvíce se těší na školní družinu. O ní básní už několik týdnů a první školní den si bez družiny představit nemůže, dodává se smíchem Iveta. A samozřejmě se také moc těší na paní učitelku, kamarády ve třídě a speciálně na spolužačku Niki, se kterou, doufá, bude sedět v lavici.“

Iveta VítováZdroj, foto: tyčika FIT


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Podruhé jako poprvé:

Podruhé jako poprvé
Podruhé jako poprvé
Podruhé jako poprvé
Podruhé jako poprvé
Podruhé jako poprvé
Podruhé jako poprvé
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !