Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.09. 2023
Dnes má svátek Zlata
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Policie v akci - 14. 8. 2023

14. 08. 2023 | Televizní tipy
Také v tomto týdnu se Policie v akci bude muset postavit k mnoha případům. Jak si poradí s přestupky i trestnými činy? Asistovat bude u rvačky kvůli jízdence i při pokusu o sebevraždu. Dívejte se a zde malá ochutnávka.

Nejlepší případy tohoto týdne:


Napadený bezdomovec

Delta 115 provádí běžnou hlídku, a vtom jí přijde hlášení z dispečinku, že pan Koutný viděl muže pod železničním mostem mlátit bezdomovce. Bezpráví páchané na bezdomovcích mají někteří lidé tendenci přehlížet. Ne tak pan Koutný. Násilníci proto trestu neuniknou. Pan Koutný natočil, jak mladíci bijí pod mostem staršího muže, nejspíš bezdomovce. Hlídka muže ztotožní a vyrazí na místo, kde se celá akce odehrála. 

Policie v akci - 14. 8. 2023Na místo přijedou včas, kdy muži ještě mlátí bezdomovce. Spoutají je a nedělají si nic z výhružek, že jejich tatínek se postará. Je přivolána záchranná služba, bezdomovec si stěžuje na bolesti břicha. Mladíci působí odrzle a vypadá to, že celé natáčení má působit jako zábava, případně video, které si při útoku pořizovali, mělo být umístěno na sociální sítě. 

Mladík je odveden k vozu, bude převezen na služebnu. Ošetřený bezdomovec bude předán k došetření v nemocnici. Mladíci se brání tomu, aby jim byly odebrány mobilní telefony. Policistům je vyhrožováno tím, že tatínek zařídí, že přijdou o místo. Teorii trestního práva má student naučenou velmi do detailu. Dnes mu ale, díky zásahu pana Koutného, dostane i záživné praxe. A tatínek s tím rozhodně nic neudělá.

Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv. Jsou však i takové, kdy není jiná možnost než pachatele zatknout a odvézt na služebnu.

Na televizních obrazovkách se 14. 8. 2023 v 16.50 objeví další premiérové díly Policie v akci. Sledujte příběhy plné policejních zásahů i napětí. Každý všední den. Na Primě.


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !