Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 23.09. 2023
Dnes má svátek Berta
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Policie v akci - 18. 9. 2023

18. 09. 2023 | Televizní tipy
Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv. Jsou však i takové, kdy není jiná možnost než pachatele zatknout a odvézt na služebnu.

Také v tomto týdnu se Policie v akci bude muset postavit k mnoha případům. Jak si poradí s přestupky i trestnými činy? Asistovat bude u mnoha zajímavých případů, které se mohou přihodit komukoliv a kdykoliv. Dívejte se a zde malá ochutnávka.

Nejlepší případy tohoto týdne:


Policie v akci - 18. 9. 2023Pátrání po muži, který nenastoupil do výkonu trestu

Delta 104 má odpolední hlídku. A spoustu úkolů. Mají za úkol dojít na adresu muže, který měl nastoupit do výkonu trestu, a neučinil tak. Slehla se po něm zem. Kde jinde tedy začít s pátráním než na jeho trvalé adrese? Rodina Gunárových nespolupracuje, tvrdí, že syn není doma, a nikdo neví, kde se nachází. Rodiče dokonce nevědí, že je na něj dodán příkaz k vydání do výkonu trestu. Policisté zjistí, že syn žije s přítelkyní na jiné adrese. Rodiče se s ním nestýkají, policisté tedy zkusí přes přítelkyni zkontrolovat, kde syn je. 

Je totiž zřejmé, že přítelkyně bude vědět, kde její partner je. Hlídka se proto rozjede za přítelkyní – a rodina je poučena, že je v zájmu syna, aby se dostavil na služebnu a nastoupil do výkonu trestu. I proto, že každý den, kdy nenastoupí, bude pečlivě spočítán, a zmizelý si tak může pobyt za mřížemi značně prodloužit. Dispečink podá informaci, že na místo, kde má pan Gunár trvalé bydliště, se dostavila jeho přítelkyně. Je třeba zjistit informace, které by mohly vést k zadržení pachatele. Přítelkyně nespolupracuje.

Tvrdí, že o partnerovi neví, a ani kdyby věděla, nic by neřekla. Je to logické, protože nikdo nechce milovanou osobu vydat policii, je to ale špatný postup. Jak tohle dopadne a nejde se nakonec pohřešovaný muž, který nenastoupil do výstupu trestu? Dívejte se!

Na televizních obrazovkách se 18. 9. 2023 v 16.50 objeví další premiérové díly Policie v akci. Sledujte příběhy plné policejních zásahů i napětí. Každý všední den. Na Primě.


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Pouze přihlášení mohou vkládat komentáře. Přihlásit se.

Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles