Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 01.12. 2023
Dnes má svátek Iva
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Policie v akci - 28. 8. 2023

28. 08. 2023 | Televizní tipy
Také v tomto týdnu se Policie v akci bude muset postavit k mnoha případům. Jak si poradí s přestupky i trestnými činy? Asistovat bude u rvačky kvůli jízdence i při pokusu o sebevraždu. Dívejte se a zde malá ochutnávka.


Nejlepší případy tohoto týdne:


Pozor na bílé dodávky

Během běžné hlídky je Delta 102 odvolána k případu, který se může přihodit opravdu každému. Dispečink hlídku odvolá na adresu na Praze 9, kde prý mělo dojít k pokusu o únos malého dítěte. Což je závažný trestný čin, takže se hlídka za oznamovatelkou okamžitě vydá. Paní šla jen okolo a viděla, že se děje něco špatného. Prokáže svou totožnost a hlídka vyzpovídá holčičku, které se měl celý případ přihodit. 

Policie v akci - 28. 8. 2023Dívka i paní popíšou dodávku. K situaci došlo před deseti minutami. Policisté se vydají po směru, kudy odjela, před tím si ji ale nechají důkladně popsat. Stejně tak to, jak se cítí holčička, co se přesně stalo a jestli jí nebylo ublíženo. Na místo je přivolána další hlídka, aby byla holčička v pořádku předána rodičům. Což se stane na kriminálním oddělení, kde bude důkladně vytěžena. Stejně jako náhodná kolemjdoucí. Ta se přesto zatím snaží popsat, jak vypadali pachatelé, jakým jazykem mluvili. 

Pečlivé vytěžení je důležité, první informace mohou být chaotické. Hlídka Delta 102 se vydá po horké stopě. Je jim dodána informace, že na jmenované ulici stojí popsaná dodávka. Zastaví nedaleko a dojdou na místo. Jdou prověřit situaci, požádají o další hlídku. Podaří se jim zpacifikovat případné pachatele, nebo jde o omyl? Bude dodávka prázdná, nebo v ní bude ozbrojený pachatel? Proto je třeba přistupovat k ní s rukou na zbrani. Jak tohle dopadne? Dívejte se a zjistíte už brzo, proč a kdo chtěl unést malou holčičku.

Na televizních obrazovkách se 28. 8. 2023 v 16.50 objeví další premiérové díly Policie v akci. Sledujte příběhy plné policejních zásahů i napětí. Každý všední den. Na Primě.


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig VrablováTento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !