Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 01.12. 2023
Dnes má svátek Iva
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Policie v akci - 4. 9. 2023

4. 09. 2023 | Televizní tipy
Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv. Jsou však i takové, kdy není jiná možnost než pachatele zatknout a odvézt na služebnu.

Také v tomto týdnu se Policie v akci bude muset postavit ke mnoha případům. Jak si poradí s přestupky i trestnými činy? Asistovat bude u mnoha zajímavých případů, které se mohou přihodit komukoliv a kdykoliv. Dívejte se a zde malá ochutnávka.

Nejlepší případy tohoto týdne:


Policie v akci - 4. 9. 2023Záhadné mrtvoly

Hlídka Delta 111 má noční hlídku. Je odvolána dispečinkem na místo, které označil muž, že našel někoho zmateného na ulici Makovská. Podstatou práce policistů je ohledat místo každého hlášení a zjistit, zda se nejedná o závažné skutečnosti. Oznamovatel na místě vysvětluje, že mu muž sedící opodál vysvětloval, že jeho chtějí zabít, protože on někoho zabil. Takže raději zavolal hlídku. Čeká opodál a hlídka přistupuje k muži. Ten sedí na lavičce, tvrdí, že se lekl mrtvol, které má doma. Působí opile, jako by byl mimo realitu. 

Tvrdí, že nedaleko leží mrtvoly, ale neví proč. Policisté se snaží s mužem komunikovat. Stále dokola tvrdí, že mrtvoly jsou doma. Takže hlídka se snaží zjistit, jestli na místě nějaké mrtvoly opravdu jsou. Psychicky narušený jedinec chodí vždy uprostřed mezi policisty – z bezpečnostních důvodů. Také je potřeba zjistit, jestli muž u sebe nemá nějakou zbraň. Muž je dovede k sobě domů, cestou se snaží členové hlídky zjistit, co na místě najdou.

I když to nevypadá reálně, je třeba prověřit každé hlášení. Muž utekl bez klíčů, jak se imaginárních mrtvol lekl. Takže se hlídka nemůže dostat do bytu. Snaží se tedy dohledat někoho, kdo má od bytu klíče. Pomůže kamarád? A co najdou policisté vevnitř? Vyklube se z pána důležitý svědek, nebo někdo, kdo bude odvezen do Bohnic? Dívejte se!

Na televizních obrazovkách se 4. 9. 2023 v 16.50 objeví další premiérové díly Policie v akci. Sledujte příběhy plné policejních zásahů i napětí. Každý všední den. Na Primě.Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !