Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 01.12. 2023
Dnes má svátek Iva
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Policie v akci v týdnu od 14. 8. 2023

14. 08. 2023 | Televizní tipy
Na televizní obrazovky se vrací 14. srpna odpoledne další premiérové díly Policie v akci. Sledujte příběhy plné policejních zásahů i napětí. Nenechte si ujít napínavé situace, každý všední den. Na Primě.

Docu reality Policie v akci má mnoho diváků nejrůznějších věkových skupin. Přináší nejen náhled na policejní práci, ale také na situace, které mohou potkat kohokoliv. Jednotlivé případy, které dvojice policistů řeší, jsou stále zajímavější a kromě napětí přinášejí také návod, jak se v krizových situacích chovat. Je totiž dobré být připravený.

Policie v akci v týdnu od 14. 8. 2023Co o pořadu potřebujete vědět? Policie v akci je pořadem, který vychází z formátu podobného tomu, který je vysílaný v Německu. Na obrazovkách FTV Prima se objevuje od října 2017. Nejedná se o zpravodajský či reportážní pořad, ale jasně definovaný formát docu reality… Formát pořadu docu reality zpracovává skutečné události tak, aby byly pro diváka přitažlivé. Velmi oblíbené jsou díly, které na sebe navazují. V pořadu se objevují akce, na nichž je vidět filmařsky zpracovaná policejní práce. Celý pořad má odborného konzultanta, který v průběhu natáčení dohlíží na správný průběh zásahů. Příběh je i přesto pro diváky zajímavý a poučný.

Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv. Jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu.

Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Policie v akci v týdnu od 14. 8. 2023:

Policie v akci v týdnu od 14. 8. 2023
Policie v akci v týdnu od 14. 8. 2023
Policie v akci v týdnu od 14. 8. 2023
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !