Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 01.12. 2023
Dnes má svátek Iva
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Policie v akci v týdnu od 17. 4. 2023

17. 04. 2023 | Televizní tipy
Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv. Jsou však i takové, kdy není jiná možnost než pachatele zatknout a odvézt na služebnu.

Nejlepší případy tohoto týdne:


Po stopách ukradené kabelky

Delta 105 je odvolána dispečinkem na místo, kde oznamovatelka hlásila, že jí byla ukradená kabelka. Hlídka vyráží na danou adresu, uklidnit ukradenou ženu a navrátit jí ukradené věci.
Na místě je oznamovatelka, která vysvětluje, že byla okradena. Nemá ani OP, ten má v kabelce. Její přítel se vydal po stopách lupiče.

Policie v akci v týdnu od 17. 4. 2023Hlídka se snaží ženu vytěžit a zjistit popis: jak vypadal zloděj i kabelka. A co bylo v ní. Žena se víc než o kabelku bojí o přítele, aby se mu něco nestalo.
Přítel jí najednou volá a nasměruje hlídku, kam viděl lupiče zaběhnout. V momentě, kdy bylo zjištěno, kam zloděj běžel, bylo pro policisty  řešení případu snazší.

Díky odvážnému příteli je hlídka tedy hned na stopě zlodějům. Na oznámeném místě je zřejmé, že je tu hlídka správně. Je ale vždy lepší pachatele nehledat na vlastní pěst, mohou být ozbrojeni.
Hlídka nakonec pachatele dohledá, identifikuje a zpacifikuje. Jsou to pachatelé dva, proto je třeba poslat další hlídku.

Pachatelé budou převezeni na stanici, kde se s nimi bude dále pracovat.
Kabelka je odvezena na místní oddělení také, kde bude zaevidována. A také zkontrolováno, jestli z ní pachatelé něco nevyhodili či neodcizili. Pachatel je stále drzý. Proto je upozorněn, že se má chovat slušně. Stát se obětí loupežného přepadení je nepříjemný zážitek. Pro paní Pašovou může být malou útěchou, že se se svými věcmi brzo shledá.

Na televizních obrazovkách se 17. 4. 2023 v 16.50 objeví další premiérové díly Policie v akci. Sledujte příběhy plné policejních zásahů i napětí. Každý všední den. Na Primě.Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !