Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 01.12. 2023
Dnes má svátek Iva
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Policie v akci v týdnu od 24. 4. 2023

24. 04. 2023 | Televizní tipy
Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv. Jsou však i takové, kdy není jiná možnost než pachatele zatknout a odvézt na služebnu.

Nejlepší případy tohoto týdne:


Zloděj v restauraci

Delta 103 je během hlídky odvolána k prověření oznámení, že na blízké adrese byla oznámena krádež. V čínské restauraci by se měl dosud nacházet zloděj.
Hlídka má jasno, bude třeba zloděje chytit a odvést ho na místní oddělení. V podniku se dozvědí, že majitelka restaurace přijala muže na rozvoz jídel. První den jim chyběly dva tisíce, druhý den deset tisíc. Kamerou jej natočili při činu. Policie dostane záběry k dispozici. Na záběrech podezřelý muž prohledává šuplíky.

Policie v akci v týdnu od 24. 4. 2023Majitelka se bála konat a je pochválena za to, že volala policii. Na místě je výhoda, když se policsté mohou opřít o důkazní materiál. Jdou si pro podezřelého muže do kuchyně, ten jim ale začne utíkat. Je dostižen a spoután, aby neutekl.
Hlídka hlásí dispečinku, že muže omezili na osobní svobodě, byly použity hmaty a chvaty a také byla přiložena pouta. Muž bude převezen na služebnu.

Je třeba ztotožnit všechny v podniku i potenciálního pachatele. Muž tvrdí, že před hlídkou utíkal, protože nemá rád policii. Vinu nepřiznává. Přiznává ale, že měl už v minulosti škraloupy. Jeho trestní minulost je velmi pestrá.
Je třeba, aby majitelka došla na služebnu se záznamem, který bude považován za důkazní materiál.

Ještě aby práce zloději nešla pěkně od ruky, když si za ni vyplácel velké odměny. Naštěstí je vše zdokumentované a vzhledem k odcizené častce nakonec pachatel skončí za mřížemi.

Na televizních obrazovkách se 24. 4. 2023 v 16.50 objeví další premiérové díly Policie v akci. Sledujte příběhy plné policejních zásahů i napětí. Každý všední den. Na Primě.


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !