Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 16.01. 2022
Dnes má svátek Ctirad
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ 13.6. 2021

13. 06. 2021 | Televizní tipy
Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Sice to po letošní chladné zimě vypadalo, že nebude škůdců tolik jako v minulých letech, opak je však pravdou, a proto poradíme, jak zeleninu proti škůdcům ochránit. Pavel „Kutil“ Zeman s Honzou Hermanem přinesou návod na výrobu dětského posezení s pískovištěm. Červen je časem prvních senosečí, proto prozradíme, jak zabránit poranění srnčat a další zvěře při sečení. S rozkvetlými šeříky se pustíme do výroby šeříkového pleťového oleje.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ 13.6. 2021Šárka Rooya ve své dílničce ukáže, jak vytvořit dětem i dospělým domácí pískovou modelínu. S parným létem se zaměříme i na možnosti stínění v interiéru – závěsy, záclony, panely i rolety. A zblízka se podíváme na svilušky, aby vám letos nezdecimovaly celou úrodu. Na zahradě se zaměříme i na péči o již vysázenou zeleninu.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ sledujte
v neděli 13. 6. 2021 v 11.55 na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ 13.6. 2021:

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ 13.6. 2021
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ 13.6. 2021
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ 13.6. 2021
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !