Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 06.12. 2021
Dnes má svátek Mikuláš a pozor na čerty!
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ 16.5. 2021

16. 05. 2021 | Televizní tipy
Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

„Zmrzlé“ máme zdárně za sebou, a tak je čas na výsadbu plodové zeleniny do vyvýšených záhonů, které jsme představili v minulém díle. Pavel „Kutil“ Zeman a Honza Herman se pustí v Prima NÁPADECH do výroby květinového stolku ze staré dětské postýlky.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ169.5. 2021Veterinářka Míša Riedlová se vypraví za chovatelem ovcí – proberou speciální skotské plemeno ovcí skudde, jeho barvy i chov. Představíme plevele, které máme běžně na zahradě nebo v trávníku, a ukážeme, jaké tyto rostlinky mají využití v kuchyni i kosmetice.

Šárka Rooya ve své dílně předvede snadnou výrobu náušnice z knoflíků. Ukážeme, kde a jak by měla být na střeše umístěna fotovoltaika i jaké dodatečné zatížení na střechu vytvoří. Pokud se chcete v letošním roce pustit do boje s houbovými chorobami rostlin, představíme vám jejich druhy i to, jak proti nim bojovat. Na závěr dílu pak poradíme, jak vyzrát na mravence na ovocných stromech i v chalupách a chatách, samozřejmě přírodní cestou.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ sledujte
v neděli 16. 5. 2021 v 11.50 na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ 16.5. 2021:

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ 16.5. 2021
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ 16.5. 2021
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ 16.5. 2021
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !