Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jarní prázdniny 2021 - termínyJarní prázdniny 2021 - termíny
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 26.01. 2021
Dnes má svátek Zora
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ 25.3. 2018

25. 03. 2018 | Televizní tipy
Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Po zimní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Václavem Postráneckým. V dalším dílu pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ se budeme věnovat mimo jiné kultivaci poněkud zanedbaných zahrad a ukážeme, jak provádět řez dlouho neudržovaných ovocných stromů.

Hřebíček v kuchyni je dobře známý, ale zkuste i hřebíčkový parfém a repelent. Mezi lidmi panuje představa, že nádherně barevné žabky pralesničky jsou jedovaté, ono to ale s tou jejich toxicitou, zvláště u jedinců chovaných v zajetí, je trochu jinak… Pokud nechcete stále běhat s košem, zaujmou vás rady odbornice vyznávající životní styl zero waste.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ 25.3. 2018Jak pomocí jemných stvolů slámy z ovsa a ječmene nazdobit tzv. hanácké kraslice, nám předvede paní Petra Frojdová. Ve zdobení a zútulňování můžeme pokračovat i na našich balkonech a terasách, a sice vysázením okrasných dřevin a cibulovin do nádob. Pokud ve své zahradě postrádáte nějaké pohodlné posezení, jistě oceníte podrobný návod na výrobu lavičky v rubrice Prima NÁPADY. A nebude samozřejmě chybět ani oblíbená listárna s Václavem Větvičkou!

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezónních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ můžete sledovat opět
v neděli 25.3. 2018 v 10:50 na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ 25.3. 2018:

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ 25.3. 2018
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ 25.3. 2018
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ 25.3. 2018
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !