Kdy se letos slaví Den otců 2024?Kdy se letos slaví Den otců 2024? Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 13.06. 2024
Dnes má svátek Antonín
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ - 9.6. 2024

9. 06. 2024 | Televizní tipy
Legendární magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře, kutily a všechny, kdo chtějí pohodlně bydlet, příjemně relaxovat či zdravě žít. Pořad s Oldřichem Navrátilem a jeho kolegy, plný sezónních rad, tipů a názorných ukázek. Vaše chvíle pohody v pravé nedělní poledne!

Domácí pěstování není jen o zelenině. Poradíme, jak na pěstování bylinek poblíž zeleniny, nebo dokonce v jednom záhonu, aby si vzájemně pomáhaly. Žena za ponkem tentokrát vyrobí barovou stoličku se sedátkem z prkénka na krájení. Beze ztrát předvede, jak si doma vykouzlit mexickou kuchyni ze starých rohlíků – přijdou churros na slano s rajčatovou salsou a sýrovým dipem. 

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 15. dílPustíme se do výroby letního zeleného věnce na dveře z kombinace živých a umělých květin, který opravdu dlouho vydrží krásný. Vrátíme se k bylinkám a poradíme, jak je rozdělit podle nároků na stanoviště i jak na jejich pěstování v nádobách na terasách či balkonech. 

Pustíme se do domácí opravy obuvi snadno a rychle. Zaměříme se na vhodné žvýkací hračky pro psa a rozebereme, které jsou zdravé a vhodné. Probereme i čištění fasády, které není jen otázkou estetiky, ale i funkčnosti a zdravotní nezávadnosti. 

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Markétou Mayerovou, zahradníky Michalem Plundrou, Lenkou Šulcovou a Tomášem Trejbalem, (ne)cvičitelem psů Tomášem Nushartem, kutilkou Lídou Garciou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 15. díl sledujte v neděli 

9. června 2024 ve 12.00 na Primě!!


Zdroj, foto: Prima

Shelly
Chytrá Žena


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 15. díl:

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 15. díl
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 15. díl
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 15. díl
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !