Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 24.05. 2022
Dnes má svátek Jana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Tipy na 5 trendy líbánkových destinací

Tipy na 5 trendy líbánkových destinací
6. 06. 2017 Svatba
Svatební cesta je nedílnou součástí svatebních plánů většiny novomanželů. Z výzkumu vyplývá, že drtivá většina párů, které zvolí tradiční obřad, si následné líbánky v cizině nenechá ujít. Na svatební  …více»

Alena (44): Jedno špatné rozhodnutí a byla jsem v exekuci

Alena (44): Jedno špatné rozhodnutí a byla jsem v exekuci
6. 06. 2017 Finance
Vždycky jsem vedla úplně normální život. Bydlím v malém městě na Pardubicku a jsem samoživitelka. Tehdy jsem pracovala v jednom hotelu, takže peněz jsem moc neměla, ale o syna Honzíka jsem se vždy  …více»

Bouřka v Tatrách

Bouřka v Tatrách
4. 06. 2017 Vaše příběhy
Celá naše rodina má velmi ráda turistiku. Odmala jsme k ní s manželem vedli i naše děti. Zpočátku se spíše nosily, později jsme jim přizpůsobovali délku tras a teď už ony přizpůsobují délky výletů  …více»

Z jakých sklenic pít víno

Z jakých sklenic pít víno
3. 06. 2017 Zajímavosti
Víno má rádo spoustu lidí. Většinou se až tak nezaobírají, z jaké sklenice ho pijí, ale nezaškodí, když si něco povíme o druzích sklenic, ze kterých se víno pije. Je zajímavé, že pokud si člověk nalij  …více»

Jak se správně starat o chrup kočky

Jak se správně starat o chrup kočky
29. 05. 2017 Zvířátka
O chrup kočky se sice nemusíme starat tak pečlivě, jako o ten svůj, ale měli bychom dbát na to, aby se našim čtyřnohým miláčkům neudělal nepříjemný zubní kámen a zánět dásní, který může zvíře nepěkně  …více»
 

Energetické nápoje pili už neandrtálci

Energetické nápoje pili už neandrtálci
28. 05. 2017 Zajímavosti
Plechovky energetických nápojů jsou sice vynálezem 20. století, nicméně kofein a jiné povzbudivé látky lidstvo využívá už do doby kamenné. Neandrtálci sice jen žvýkali listy kávovníku a dalších  …více»

Dětský den 2017 - kam vyrazit na akce a soutěže pro děti

Dětský den 2017 - kam vyrazit na akce a soutěže pro děti
27. 05. 2017 Zajímavosti
Dětský den 2017 vychází letos na čtvrtek 1.6.2017, ale mnoho organizací pořádá dětský den již o týden dříve v pátek nebo v sobotu. A jelikož se akcí v souvislosti s dětským dnem koná v roce 2017  …více»

4 poplatky, kterým se při sjednání hypotéky (ne)vyhnete

4 poplatky, kterým se při sjednání hypotéky (ne)vyhnete
27. 05. 2017 Finance
Hypotéka není jen o úrokové sazbě, s jejím vyřízením je spjato také mnoho poplatků. I přestože se banky snaží nesmyslné poplatky eliminovat, s některými náklady navíc je stále zapotřebí počítat. Jaké  …více»

Aupair - život na farmě

Aupair - život na farmě
27. 05. 2017 Vaše příběhy
Hodně lidí se ptá, jak vlastně vypadá au-pair život nebo život na farmě. Každý si myslí, že práce au-pair je jen o válení se na gauči, koukání na pohádky, jídlo a spaní. Tak já vám teď řeknu, jak  …více»

Jak na šmejdy?

Jak na šmejdy?
27. 05. 2017 Vaše příběhy
Pojem nebo slovo šmejdi, je už delší dobu skloňovaný v médiích napříč celou republikou. Byly doby, kdy se tím nikdo nezaobíral, a přesto už oni samotní existovali. Měli předváděcí akce, dávali k tomu  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !