Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 15.05. 2021
Dnes má svátek Žofie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zvířátka

Trpí váš pes nadýmáním? ….může se jednat i o závažný zdravotní problém

Trpí váš pes nadýmáním?  ….může se jednat i o závažný zdravotní problém
13. 05. 2021 Zvířátka
Pejsci jsou radost, ale občas je může trápit spousta neduhů, které mohou být nepříjemné pro vás i okolí. Jedním z takových je i nadýmání. To bohužel zvíře neumí ovládat. Je tedy nutné na páníčcích  …více»

Může být pes vegetarián?

Může být pes vegetarián?
6. 05. 2021 Zvířátka
V posledních letech se stále častěji mluví o vegetariánství nejen u lidí, ale i u zvířat. Především u psů. Z bezmasého způsobu krmení se stalo velmi „ožehavé“ téma jak na internetu, tak reálnými  …více»

Když má láska dlouhé uši aneb jak pečovat o králíčka?

Když má láska dlouhé uši aneb jak pečovat o králíčka?
5. 05. 2021 Zvířátka
Králík, ušatý symbol Velikonoc, se díky učenlivé povaze a rozkošnému vzhledu těší stále větší popularitě u dětí i dospělých. Nejde ale o žádnou chlupatou hračku. Správnou péči by proto měl mít  …více»

5 častých chyb při skladování granulí

5 častých chyb při skladování granulí
4. 05. 2021 Zvířátka
Mezi časté chyby chovatelů psů patří i špatné skladování granulí. Vybrat vhodné a zdravé krmivo je prvním krokem a druhým, neméně důležitým (a často opomíjeným), je pak i jejich správné skladování  …více»

Co musíte vědět, než si pořídíte nového pejska

Co musíte vědět, než si pořídíte nového pejska
19. 04. 2021 Zvířátka
Tvrzení, že je pes nejlepší přítel člověka dostává v současné době nový rozměr. Domácí mazlíčci, a zejména pejsci, jsou nejen v době krize pro řadu lidí velkou útěchou, rozptýlením a pomáhají nám  …více»
 

Jak se správně pečovat o zuby psa?

Jak se správně pečovat o zuby psa?
14. 04. 2021 Zvířátka
Pejsky, především ve starším věku, často trápí problémy tykající se zubů či dásní. Věděli jste, že skoro každého druhého pejska trápí záněty dásní? A ty mohou mít nehezké zdravotní následky. Péče  …více»

5 šikovných triků jak se vyhnout klíšťatům

5 šikovných triků jak se vyhnout klíšťatům
9. 04. 2021 Zvířátka
Pomalu tu máme jaro. Ale ne takové, jaké jsme si představovali! Korona, sociální distanc, home-office - všichni jsme z toho unavení. Je třeba se však podívat na světlou stránku; máme šanci více času  …více»

Jak vybrat pelíšek pro psa s ohledem na jeho potřeby

Jak vybrat pelíšek pro psa s ohledem na jeho potřeby
3. 04. 2021 Zvířátka
Ať už vybíráte pelíšek pro štěňátko nebo staršího psa, je to základ chovatelské výbavy každého páníčka a nevyplatí se na něm šetřit. Představuje totiž bezpečné a klidné místo pro nerušený a kvalitní  …více»

Má pes kila navíc? Obezita může mít i vážné zdravotní následky.

Má pes kila navíc? Obezita může mít i vážné zdravotní následky.
1. 04. 2021 Zvířátka
Stejně jako u lidí, tak i u psů může být nadváha zdravotním problémem, který bychom neměli podceňovat. Na vině je většinou stáří psa, nevhodné krmivo, hodně tučných pamlsků nebo málo pohybu. Nadváha  …více»

5 mýtů o psech, kterým se stále ještě věří

5 mýtů o psech, kterým se stále ještě věří
23. 03. 2021 Zvířátka
Každý, kdo si pořizuje psa, by si měl nejprve nastudovat veškeré materiály, aby zjistil, který pejsek se k němu nejlépe hodí. Protože k vám domů nepřibude jen domácí mazlíček, ale další plnohodnotný  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !