Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 17.10. 2021
Dnes má svátek Hedvika
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Jak Petr kupoval psa

Jak Petr kupoval psa
17. 10. 2021 Vaše příběhy
Zdálo se, že i Petr, můj kamarád, podlehne droze zvané pes. I on a jeho rodina zatoužili po tomto mazlíčkovi se čtyřmi pacičkami, zvědavým čumáčkem a vrtícím ocáskem. Rodina si vybrala plemeno  …více»

Dvířka á la Amerika

Dvířka á la Amerika
17. 10. 2021 Vaše příběhy
Vždy se mi líbila padací dvířka, kterým se z domu a do domu dostávají kočky a malí pejsci bez spolupráce jejich majitele. Fascinovala mě v zahraničních filmech, kde se poprvé objevila. Hltala jsem  …více»

Přerušovaný půst

Přerušovaný půst
16. 10. 2021 Vaše příběhy
Vážené chytré ženy, velmi dlouho jsem přemýšlela, jakým tématem přispět mezi Vás, protože jsem tu dnes vlastně poprvé. Chtěla bych se s Vámi podělit o dobrou zkušenost. Jsem už důchodkyně a prošla  …více»

Popletená svatba

Popletená svatba
16. 10. 2021 Vaše příběhy
Na střední škole jsem měla spolužačku Blanku. Byly jsme velmi dobré kamarádky. Během studia jsme spolu trávily hodně času, věnovaly jsme se společným zálibám a hodně si rozuměly. Pak přišla maturita  …více»

Ztracen na houbách

Ztracen na houbách
16. 10. 2021 Vaše příběhy
Příběh, na který tady zavzpomínám, se stal před lety. To byly naše děti ještě menší a my si pořídili našeho psa Alíka. Alík je dnes už psí senior, manžel už, bohužel, zemřel a děti jsou dnes dospělé  …více»
 

Nevydařené léto

Nevydařené léto
15. 10. 2021 Vaše příběhy
Každým rokem trávíme léto na chalupě v Dolní Chřibské. Potřebovali jsme nařezat dřevo na zimu, ale počasí nám moc nepřálo, takže jsme museli každou chvíli přestat, protože pila na dešti být nemůže  …více»

Gump – pes, který naučil lidi žít

Gump – pes, který naučil lidi žít
11. 10. 2021 Vaše příběhy
Tento příběh má název Gump, a přesto není o tomto hrdinovi knihy a posléze i filmu. Sama jsem knihu zatím nečetla, film neviděla, ale vím, že je o toulavém psovi, který naučil lidi znát skutečné  …více»

Akce, která se nekonala

Akce, která se nekonala
10. 10. 2021 Vaše příběhy
Začátkem září jsem dostala do schránky různé reklamní letáky. Mezi nimi byly i letáky s předvolební kampaní různých stran. V jednom z nich jsem si přečetla o předvolební akci jedné strany, kdy  …více»

Krádež v zoo

Krádež v zoo
10. 10. 2021 Vaše příběhy
Nedávno jsme se rozhodli navštívit zoo, ve které jsme už dlouho nebyli. Los padl na Zoo Dvůr Králové nad Labem, protože do této zoo, na rozdíl od naší nejbližší, mohou i psi a já si nedávno pořídila  …více»

Nákup auta

Nákup auta
8. 10. 2021 Vaše příběhy
Po nějaké době bez auta, kdy jsem své poslední autíčko prodal kamarádovi, jsem se přece jenom rozhodl pro koupi čtyřstopého pomocníka. Už proto, že stále mám garáž, která zeje prázdnotou. S ubývajícím  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !