Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 15.05. 2021
Dnes má svátek Žofie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Archa Noemova

Archa Noemova
14. 05. 2021 Vaše příběhy
Vracela jsem se unavená z práce a těšila se, jako vždy, domů. Cesta vede podél hlavní silnice. Jdu po chodníku, a najednou slyším, jak mě někdo volá. Byla to mladá maminka. Na svém kole měla sedačku  …více»

Jak jsem skoncovala s využíváním

Jak jsem skoncovala s využíváním
9. 05. 2021 Vaše příběhy
Když jsem před lety nastoupila do nového zaměstnání, nebylo to zrovna jednoduché. Převážně ženský kolektiv, který tvořil mé spolupracovníky, byl ze začátku nepřátelský a člověku záviděl i nos mezi  …více»

Jak jsme opět malovali aneb Jak můj muž konečně chodil na štaflích

Jak jsme opět malovali aneb Jak můj muž konečně chodil na štaflích
8. 05. 2021 Vaše příběhy
Od události, kdy jsme malovali jeden pokoj, uběhl už nějaký ten rok. Tentokrát volala po malbě ložnice. „Tak ji vymalujeme, máme v tom už praxi,“ navrhl můj muž. „Tobě nestačilo, jak sis minule  …více»

Milionový nález

Milionový nález
8. 05. 2021 Vaše příběhy
Den jako každý jiný byl, chtěla jsem, aby se mi vydařil. Spěchám ke svému rychlíku, po namrzlém chodníku, tak, jako každým dnem, za svým pracovním výkonem. V práci máme napilno, i v tento den, kdy  …více»

Svatba plná kotrmelců

Svatba plná kotrmelců
3. 05. 2021 Vaše příběhy
Naše svatba byla veselá a plná různých trapasů a nedopatření. Když jsem se vdávala, rozhodli se všichni, že oslava bude u nás doma. Rodiče měli velký dům se zahradou, bylo zde spousta místa a má  …více»
 

Obrat

Obrat
1. 05. 2021 Vaše příběhy
Myslím si, že to, co nás na začátku spojovalo, nás nyní rozděluje. Vzpomeňte si na počátek covidové pandemie. Bylo jaro stejně jako nyní, a i u nás propukla ona zlá nemoc. Měli jsme z ní strach  …více»

Ze života hypochondra aneb Doba covidová

Ze života hypochondra aneb Doba covidová
1. 05. 2021 Vaše příběhy
Nikdo z vás si nedokáže představit, jak působí dnešní doba na člověka, který trpí tolika zdravotními problémy. Od doby, co vstoupil virus do naší země, pořádně nespím, nejím, mám stále černé myšlenky  …více»

Malá příhoda ze školky

Malá příhoda ze školky
30. 04. 2021 Vaše příběhy
Jako malá jsem nerada chodila do školky. Je to zvláštní, ale místo, kde bylo plno dětí, a všichni si hráli, jsem neměla ráda. Ne kvůli učitelkám, ale kvůli naší kuchařce. Kuchařka byla zlá a zahořklá  …více»

Vanilkové pokušení

Vanilkové pokušení
25. 04. 2021 Vaše příběhy
Můj syn měl odmalička ve zvyku, když byl ve vaně, patlat na sebe vše, co našel. Dokud byl ještě hodně maličký, tak jsem mu to znemožnila tím, že jsem s ním v koupelně byla a koupala jsem ho.  …více»

Jak syn volal do Afriky

Jak syn volal do Afriky
24. 04. 2021 Vaše příběhy
Vyrůstala jsem ještě v době, kdy mobilní telefony nebyly. Kdo měl štěstí, měl pevnou linku, a kdo ne, chodil volat k sousedům, nebo do telefonní budky. Nebyl to zase takový problém, budka stála  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !