Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 20.05. 2024
Dnes má svátek Zbyšek
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Vaše příběhy

Cesta do Řecka

Cesta do Řecka
27. 04. 2024 Vaše příběhy
Jednou v naší vesnici obklopené zelenými kopci, kde se vzala, tu se vzala, řecká rodina i s dvěma dětmi. Nikdy jsme tu neměli žádné cizince, ani smíšené manželství, ale všichni si přáli poznat svět za  …více»

Nemocné dítě

Nemocné dítě
13. 04. 2024 Vaše příběhy
Dobrý den, tak jsem po nějakém tom roce zase zpátky. Tentokrát bych chtěla napsat o nemocích dětí. Jen pro připomenutí. Mám vlastního 17leteho syna a chlapce (v pěstounské péči) 7leteho syna. S tím t  …více»

Cestování bez chybičky?

Cestování bez chybičky?
23. 03. 2024 Vaše příběhy
Ten, kdo rád cestuje, ví, že vždycky není všechno růžové a perfektní, ač si něco předem plánujete a organizujete co nejlépe. I my rádi cestujeme. Některé poznávací cesty necháváme na odbornících  …více»

Nejlepší výlet

Nejlepší výlet
2. 03. 2024 Vaše příběhy
Od té doby, co se stal Jirkovi úraz, býval často smutný a zamlklý. Odmítal i návštěvy svých malých kamarádů .Pořád to ještě bylo malé dítě, které nám před očima jakýmsi podivně nepřirozeným způsobem p  …více»

Kočka do každé rodiny

Kočka do každé rodiny
9. 02. 2024 Vaše příběhy
Od té doby, co bydlím na vesnici v rodinném domě, se každoročně od podzimu do jara potýkám s myší invazí. Ty potvory prostě nechtějí být venku a vždycky nějaká proklouzne dovnitř do tepla.  …více»
 

Eva a její pracovní peripetie

Eva a její pracovní peripetie
9. 01. 2024 Vaše příběhy
Kamarádka nastoupila jako prodavačka do soukromého obchodu. Vůbec se mi to nelíbilo. Byly jsme spolužačkami na střední škole. Já pak pokračovala na školu vysokou, zatímco Eva odmaturovala a s dalším s  …více»

Autobus, který nejel

Autobus, který nejel
7. 01. 2024 Vaše příběhy
Bylo to loni, kdy jsem musela do práce i na Štědrý den. Dojíždím do ne příliš blízkého města, ale spojení mám dobré, a tak jsem před lety svou současnou práci přijala. Tento den nebylo moc práce  …více»

Rodinná

Rodinná
6. 01. 2024 Vaše příběhy
Ve třiceti letech jsem se seznámila s Tomášem. Byla jsem rok vdovou. Můj muž zemřel tragicky, když naše dcerka měla tři roky. Upnula jsem se na její výchovu. Malá Viktorka byla největším poutem  …více»

Pozvánka mezi skály

Pozvánka mezi skály
29. 12. 2023 Vaše příběhy
Na našich toulkách po krásách České republiky nás cesta zavála do Brniště, kde se nachází Stezka skalních reliéfů. Brniště je obec v okrese Česká Lípa, v Libereckém kraji, kam jezdíme za mou rodinou  …více»

Vzpomínka na sestru

Vzpomínka na sestru
27. 12. 2023 Vaše příběhy
Měla jsem mladší sestru. Jako děti jsme vyrůstaly v lásce a bezpečí. Celá naše rodina bydlela v malém domečku na kraji města. Protože tatínek tvrdě pracoval, měly jsme se lépe, než naši vrstevníci  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !