Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 18.01. 2021
Dnes má svátek Vladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Ztracené klíče od bytu

Ztracené klíče od bytu
17. 01. 2021 Vaše příběhy
Cestou z práce jsem si šla nakoupit. Pak jsem se ještě stavila u rodičů. Když jsem přišla domů, zjistila jsem, že jsem někde vytratila klíče. Existovala ještě možnost, že jsem klíče nechala u rodičů  …více»

Jen máma a babička má ve svém srdci tolik místa

Jen máma a babička má ve svém srdci tolik místa
16. 01. 2021 Vaše příběhy
Když byl můj syn David malý, s mužem jsme se rozvedli. Delší dobu jsme si nerozuměli, muž mě podváděl a pro mě nebylo jiné řešení. David šel do první třídy s tím, že má jen maminku. Rok se bývalý  …více»

Nejkrásnější dárek do nového roku

Nejkrásnější dárek do nového roku
16. 01. 2021 Vaše příběhy
Loňské Vánoce byly skutečně zvláštní a naprosto jedinečné. Bohužel, ve špatném slova smyslu. Už jsem se těšila, jak je strávím v klidu a pohodě s přítelem a svým synem, jak navštívím rodiče  …více»

Nordic Walking víkend v Teplicích nad Bečvou

Nordic Walking víkend v Teplicích nad Bečvou
10. 01. 2021 Vaše příběhy
Nemám ráda novoroční předsevzetí. Osobně si myslím, že když chce člověk něco ve svém životě změnit, má se začít snažit hned a nečekat s tím na Nový rok. Přesto jsem se na sebe naštvala právě mezi váno  …více»

Kuličky do vany

Kuličky do vany
10. 01. 2021 Vaše příběhy
Rozvod neovlivnil v žádném případě vztah mého syna a jeho tatínka. S Martinem jsme se rozvedli po šesti letech společného manželství, Martínek měl právě pět let. Jeho táta si ho ale k sobě bral  …více»
 

Musím

Musím
9. 01. 2021 Vaše příběhy
Po letech jsme měli sraz ze základní školy. Těšila jsem se jako malá holka. Zase uvidím Renatu, Lenku, Moniku a další dobré kamarádky. Poslední dobou jsem se vídala jen s Janou. S tou jedinou jsme se  …více»

Narkoman Filípek

Narkoman Filípek
8. 01. 2021 Vaše příběhy
Jeden čas jsem chovala papouška šedého, Žaka. Jmenoval se Filípek a zažila jsem s ním hodně legrace. Když byl mladší, malinko mi poupravil byt k obrazu svému. To znamená, že veškeré tapety, které byly  …více»

Kuličkárna

Kuličkárna
3. 01. 2021 Vaše příběhy
To, abych zhubla, jsem si od manžela vyslechla poprvé těsně po tom, co se nám narodil syn. To, že jsem v šestinedělí a nemůžu tudíž razantně snížit příjem jídla, ho nezajímalo.  …více»

Silná čtyřka

Silná čtyřka
3. 01. 2021 Vaše příběhy
Roky jsem pracovala na jednom oddělení jedné firmy a byla jsem spokojená nejen s prací, ale také se svými pracovními kolegyněmi. Na oddělení jsme byly čtyři, a sice já, dále Dáša, Katka a Soňa  …více»

Kdy si lidé konečně uvědomí, že pes není hračka?

Kdy si lidé konečně uvědomí, že pes není hračka?
2. 01. 2021 Vaše příběhy
Má kolegyně z práce, Simona, je žena jako každá jiná. Vždy jsme si rozuměly. Jedno jí ale nemůžu odpustit… Simona je v mém věku. Je to sportovně založená a veselá žena. Když měla kolem dvaceti let  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !