Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Blíženci - roční horoskop na rok 2023Blíženci - roční horoskop na rok 2023
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 29.05. 2023
Dnes má svátek Maxmilián
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Není auto jako auto

Není auto jako auto
28. 05. 2023 Vaše příběhy
Když mi zemřela žena, byl jsem zdrcený. Pro samou práci a povinnosti jsme navíc nestihli mít ani dítě. Vše bylo naplánováno, chtěno, ale ta mrcha nemoc přišla dřív, než to bylo možné uskutečnit. A tak  …více»

Čokoláda

Čokoláda
27. 05. 2023 Vaše příběhy
Když jsem ji poznal, moc se mi líbila. Kamarádi jí říkali čokoláda a já si myslel, že je to díky jejím oříškově hnědým očím. Jako by se v nich prolínala barva kakaových bobů jemně šmrncnutá mlékem  …více»

Spolužák Jarda

Spolužák Jarda
26. 05. 2023 Vaše příběhy
Vždy jsem se dobře učil. Učení mi šlo samo. Přesto mě rodiče z preventivních důvodů upozorňovali na to, že pouze dobrý prospěch mě předurčuje pro plnohodnotný a šťastný život.  …více»

Čekání na déšť

Čekání na déšť
20. 05. 2023 Vaše příběhy
Pylová sezóna je období, ve kterém se v ovzduší vyskytují pyly. Trvá až deset měsíců v roce. Pylovou sezónu můžeme v našich podmínkách rozdělit na tři období, kdy v každém z nich převládá jiná  …více»

Byt k pronájmu

Byt k pronájmu
20. 05. 2023 Vaše příběhy
Když jsem si našla přítele, bydlela jsem sama v malém bytě. Má dcera i syn už byli z domu. Po úmrtí manžela jsem se proto přestěhovala do bytu 1+kk. Stačil mi pro mé potřeby. S Pavlem jsme se vídali  …více»
 

Nevěrník

Nevěrník
19. 05. 2023 Vaše příběhy
Mám mladší sestru Janu. Jana je velmi chytrá, ale také citlivá holka. No, ona to už není holka, táhne jí na třicet let. Od svých dvaceti let měla přítele Jakuba. Vypadalo to, že spolu ti dva už  …více»

Jak jsem málem prodávala matrace

Jak jsem málem prodávala matrace
13. 05. 2023 Vaše příběhy
V našem městě vznikl nový obchod. Byl jím na první pohled luxusní salon s lůžkovinami, matracemi, postelemi a ložním prádlem. Prodejna vonící novotou byla na první pohled krásná, voňavá a měla  …více»

Honzův statek

Honzův statek
7. 05. 2023 Vaše příběhy
Na vysoké škole jsem měl hodně dobrého kamaráda Honzu. S Honzou jsme se vídali celá studia a byli jsme si dokonce i na svatbě. Honza se ženil jako první, čekali dítě, a já rok po něm. Pak se Honza  …více»

Takové obyčejné bouchnutí

Takové obyčejné bouchnutí
6. 05. 2023 Vaše příběhy
Byli jsme mladá rodina. První syn se nám narodil půl roku po svatbě. Následovala dcera Kateřina, ta byla jen o dva roky mladší, než prvorozený Honzík, a tři roky na to se narodila Markétka. Sotva se  …více»

Sárinka - krotitelka osmáků

Sárinka - krotitelka osmáků
5. 05. 2023 Vaše příběhy
Mít doma něco malého chlupatého, po tom touží většina dětí. Jistě jsou i výjimky, které preferují štíry, pavouky nebo leguány. Ale to není náš případ. Když vnučka dochovala třetího křečka, nastal čas  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Nápoje