Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 28.05. 2022
Dnes má svátek Vilém
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Návrat z práce

Návrat z práce
26. 05. 2022 Vaše příběhy
Jela jsem z práce. Do práce jezdím denně hodně brzy ráno a vracím se dost pozdě odpoledne. Byla jsem tudíž pořádně utahaná. Byl totiž pátek a já měla za sebou celý pracovní týden, čekal mě volný  …více»

Filip, kocourek naší rodiny

Filip, kocourek naší rodiny
24. 05. 2022 Vaše příběhy
Během života jsme měli spoustu zvířat. Co by to taky bylo za dům, kdyby ho nehlídal alespoň jeden pes a po zahradě se netoulal kocour nebo kočka, kteří by chytali myši? To je základ.  …více»

Boj s ekzémem

Boj s ekzémem
26. 04. 2022 Vaše příběhy
Předloni koncem února se mi začaly dělat červené fleky na pravé ruce. Obzvláště kolem kloubů. Nejdříve jsem používala mastný bylinný krém, ale nepomáhal. Zarudnutí se pomalu rozšiřovalo. Navštívila  …více»

Valpružina noc

Valpružina noc
24. 04. 2022 Vaše příběhy
Patřím mezi jedince, které odjakživa zajímalo tajemno, strašidelné příběhy. Už jako dítko jsem milovala příběhy plné neznámých jevů, mimosmyslových „výletů“. Musím se přiznat, že občas jsem zažila  …více»

Štěstí neklepe dvakrát

Štěstí neklepe dvakrát
24. 04. 2022 Vaše příběhy
Patrika jsem poznala, když mi bylo 24 a jemu 22. Okamžitě mezi námi přeskočila pověstná jiskra. Po dvou letech chtěl Patrik „zakotvit“ a mít se mnou rodinu. Tehdy se mi to zdálo brzy. Připadalo mi, že  …více»
 

Babiččina léčba

Babiččina léčba
23. 04. 2022 Vaše příběhy
Kdysi dávno se má babička, to ještě nebyla babičkou a nebyla ani maminkou, ale mladou dívkou, necítila dobře. Byla víc unavená a necítila se ve své kůži. Trápila se a přemýšlela, co jí může být,  …více»

Rukojmím v Polsku

Rukojmím v Polsku
21. 04. 2022 Vaše příběhy
Je všeobecně známo, že lidé, kteří bydlí blízko u polských hranic, rádi jezdí na nákupy k sousedům. Není to jen hit dnešní doby, kdy čeští řidiči stojí ve frontách na polských benzínkách a okupují  …více»

Solné lampy

Solné lampy
21. 04. 2022 Vaše příběhy
Když jsem procházela letáky různých obchodů, padl můj pohled na obrázek elektrických solných lamp. Miluji svíčky, různá světýlka a další dekorativní předměty. Mé dvě dcery tuto zálibu se mnou sdílí  …více»

Jak jsem nakonec nenastoupil

Jak jsem nakonec nenastoupil
20. 04. 2022 Vaše příběhy
V jistém životním období jsem přišel o práci. Naše firma skončila svou činnost a já zůstal po dlouhých letech bez zaměstnání. Můj známý mi nabídl zaměstnání ve firmě, kde i on pracoval. Jednalo se  …více»

Marie, kamarádka z Ukrajiny

Marie, kamarádka z Ukrajiny
17. 04. 2022 Vaše příběhy
S Marií jsem se poznala, když jsme byly ještě děti. Zúčastnila jsem se výměnného tábora pro děti v zahraničí, kde byly děti z mnoha zemí. Mezi nimi byla právě Marie, dívka z Ukrajiny. Protože jsem se  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !