Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Jarní prázdniny 2021 - termínyJarní prázdniny 2021 - termíny Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 03.03. 2021
Dnes má svátek Kamil
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Lidská výpomoc

Lidská výpomoc
2. 03. 2021 Vaše příběhy
Na vesnici, do které jsem se po svatbě přestěhovala, bydlel starý pán. Jmenoval se Kratina a já si dlouho myslela, že žije osaměle a nemá ani děti. Až můj manžel, který ve vesnici vyrůstal jako dítě  …více»

Já už nemám žádná přání

Já už nemám žádná přání
1. 03. 2021 Vaše příběhy
Tímto apeluji na každého: Rozmyslete si, opravdu si dobře rozmyslete, co si v životě přejete!!! V roce 2013 jsem byla vedoucí prodejny. Měla jsem pod sebou několik zaměstnanců, stoprocentní  …více»

Zimní houbaření

Zimní houbaření
28. 02. 2021 Vaše příběhy
Vydala jsem se na procházku do lesa. Miluji les v každém ročním období. V každém čase má své kouzlo. Zjara vše kvete, voní a pučí, léto s podzimem patří houbaření a zima je projasněná sněhem a voní  …více»

Vzpomínka na mé první zaměstnání

Vzpomínka na mé první zaměstnání
27. 02. 2021 Vaše příběhy
Když jsem před lety nastupovala na svou první pracovní pozici, bylo pro mě ono místo velmi důležité. Záleželo mi na tom, abych se zapsala co nejlépe a dobře vycházela se všemi kolegy. Noc před  …více»

Pravá podoba lásky

Pravá podoba lásky
26. 02. 2021 Vaše příběhy
Na střední škole jsem pracovala v květinářství. Byla to brigáda při studiu, kterou jsem si přivydělávala na věci, které mi rodiče nemohli nebo nechtěli koupit. Byla jsem holka z baráku a odmalička  …více»
 

Výměna stráží

Výměna stráží
21. 02. 2021 Vaše příběhy
Po dvouleté známosti jsme se s Petrem rozešli. Vztah s Petrem nebyl špatný. Měli jsme podobné zájmy a vždy jsme si měli o čem povídat. Petr byl ale o deset let starší než já, a poslední dobou byl bez  …více»

Mám jedničku

Mám jedničku
21. 02. 2021 Vaše příběhy
Na začátku letošního školního roku jsem byla na návštěvě. Určitě to znáte, že když je přítomno dítě školou povinné, tak se v určité chvíli zvrhne hovor na školu. A mezi námi byl mladý muž, toto času  …více»

Pták v pestrém kabátě

Pták v pestrém kabátě
20. 02. 2021 Vaše příběhy
Rodiče chovali veškeré zvířectvo, které si lze představit. Alespoň v oné poválečné době to tak bylo. Rodiče chovali několik koní, krávy, kozy, ovce, králíky, morčata, slepice, husy, kachny, perličky  …více»

Zázračné uzdravení

Zázračné uzdravení
20. 02. 2021 Vaše příběhy
Před několika lety jsem si v rámci sebevzdělávání zaplatila kurz. V něm jsem si doplnila znalosti, naučila základy angličtiny a francouzštiny a doufala jsem, že se konečně dostanu na lépe placené  …více»

Autobuse, autobuse, kam mě to vezeš?

Autobuse, autobuse, kam mě to vezeš?
19. 02. 2021 Vaše příběhy
Čas od času mám pocit, že prostě přitahuju do svého běžného života absurdní, prapodivné a často i humorné situace. Ledacos zvláštního se mi událo i na mých cestách, ať už to byly krátké cesty městkou  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !