Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 17.10. 2021
Dnes má svátek Hedvika
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vyrob si sama

Háčkování je zpátky: Místo deček frčí mandaly

Háčkování je zpátky: Místo deček frčí mandaly
1. 02. 2021 Vyrob si sama
Vybaví se vám při slově háčkování babiččina dečka na konferenčním stolku? Šikovné ručičky s háčkem dovedou vyrobit moderní bytové doplňky, které dokonale vyniknou v interiérech ve stylu hygge,  …více»

Skleněná terária sukulentům svědčí, zkuste si jedno osázet

Skleněná terária sukulentům svědčí, zkuste si jedno osázet
4. 09. 2020 Vyrob si sama
Sukulentní terária jsou skleněné nádoby na květiny, které mají mnoho výhod. Rostliny v nich vypadají jako kouzelné malé pouště a jsou téměř bezúdržbové. Nádoby na výrobu sukulentních či kaktusových  …více»

Vyzkoušejte kreativní patchwork

Vyzkoušejte kreativní patchwork
28. 08. 2020 Vyrob si sama
Vždy vás lákalo tvoření z látek a ruční práce? Pak je patchwork tou pravou volbou pro vaši kreativní duši. Zkuste se do toho pustit a uvidíte, že vás výsledek opravdu potěší. Co to je patchwork?  …více»

Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku

Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku
7. 05. 2020 Vyrob si sama
Přichází období, kdy kvetou šeříky. Ne každý ale ví, že tento okrasný keř má také léčivé účinky. A věděli jste, že květy šeříku mají i jinou, než fialovou a bílou barvu? Můžete se s ním setkat v bílé  …více»

Vyrob si sama: Podzimní věnec

Vyrob si sama: Podzimní věnec
19. 09. 2018 Vyrob si sama
Krásné větve, které nechtějí pustit poslední letní listy Podzim je Katiino oblíbené roční období a věnec, který vystihuje roční období, se nám velice líbí. Jak se barvy kolem nás mění ze zelené  …více»
 

Vyrob si sama: Skřítky ze šišek

Vyrob si sama: Skřítky ze šišek
9. 12. 2017 Vyrob si sama
V obchodech se nachází nepřeberné množství předmětů, které nás vybízí, abychom si je koupili. Ať už pro sebe nebo jako dárky pro své nejbližší. Jsou to věci potřebné i takové, které jsou spíše pro  …více»

Vyrob si sama: Postavy Mikuláše, čerta a anděla

Vyrob si sama: Postavy Mikuláše, čerta a anděla
6. 12. 2017 Vyrob si sama
Blíží se Vánoce, advent a s ním i doba postav Mikuláše, čerta a anděla. Děti se zpravidla na tyto postavy těší, stejně jako na celé nadcházející období, občas se jich i lehce obávají. Však i my  …více»

Vyrob si sama: Miniaturní kamenný domeček

Vyrob si sama: Miniaturní kamenný domeček
14. 09. 2017 Vyrob si sama
Vyrobte si krásnou dekoraci do své zahrady, anebo si vyzdobte třeba jen balkon krásným, miniaturním, kamenným domečkem. Udělejte radost třeba dětičkám, výrobou domečku pro trpaslíčka či třeba pro  …více»

Vyrob si sama: Jedlou kytici pro muže

Vyrob si sama: Jedlou kytici pro muže
3. 07. 2017 Vyrob si sama
Už jste určitě někdy šli na oslavu narozenin nějakému muži. Chlapi si obvykle nepotrpí na květiny, ale tato zaručeně překvapí a potěší, protože voní po dobrém jídle. Udělejte radost pánům perfektní  …více»

Vyrob si sama: Jak využít ponožky

Vyrob si sama: Jak využít ponožky
20. 06. 2017 Vyrob si sama
Ráda bych se s vámi podělila o nápad, který se mé dceři velmi zalíbil, vzhledem k tomu, že se jí líbí krásná česká pohádka o „ponožkožroutech“. Když jsem ji přistihla, jak mi bere ponožky a hraje si  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Zlato