Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 05.12. 2021
Dnes má svátek Jitka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vyrob si sama

« Předchozí   1…   35   36   37   38  Následující » 

Vyrob si sama: Závěsná zvonkohra pro děti

Vyrob si sama: Závěsná zvonkohra pro děti
10. 02. 2010 Vyrob si sama
Zvonkohry klasické či z květináčů zná každý, pro syna jsem vytvořila zvonkohru z jeho oblíbených postaviček Pat a Mat. Moc se mu líbí, tak snad i vám to trochu pomůže ve vytváření dekorací pro vaše  …více»

Výroba vánočních svícnů a věnečků

Výroba vánočních svícnů a věnečků
11. 12. 2009 Praktické rady
Víte všechny, jak si vyrobit vlastní svícen či věneček? Chcete zkusit si ho vyrobit samy a neplatit za něj hříšné peníze? Žádný problém! Tohle zvládne snad každý. Když vyrábím svícny nebo věnečky,  …více»

Maxi kraslice

Maxi kraslice
27. 03. 2009 Průběh velikonoc
Máme tady opět svátky jara. Přemýšlíte, jak letos překvapit koledníky? Vyrobte si originální maxi kraslice s překvapením! Je to jednoduché, chce to jen trochu trpělivosti – výsledek určitě stojí za  …více»

Příprava vajíček

Příprava vajíček
24. 03. 2009 Průběh velikonoc

Co budete potřebovat: Vejce podle potřeby, pilníček nebo malé nůžky, svíčka, připínáčky, kousek papíru, barvy na vajíčka

1) Zdobit můžete vařená nebo vyfouklá vejce, kterým se říká výfuky…  …více»

Tradiční výroba adventního věnce a vánočního svícnu

Tradiční výroba adventního věnce a vánočního svícnu
10. 12. 2008 Praktické rady
Výroba věnce je jednoduchá a záleží jen na fantazii tvůrce, čím a jak jej vyzdobí. Základem je polystyrénový či slámový kruh, na který se drátem připevňují větvičky...  …více»
 

Vyrobte si veselý květník

Vyrobte si veselý květník
8. 10. 2008 Domácnost
Chtěli by jste si rozveselit svůj byt? Nevíte jak, nemáte čas ani peníze na drahé květníky? Tento krátký článek a zároveň návod Vám poradí jak na to!  …více»

Adventní přípravy u Vás doma

Adventní přípravy u Vás doma
27. 11. 2007 Zvyky a tradice
Opět je tu čas, kdy se dny krátí a večery jsou už mnohem delší. A to je neklamný znak toho, že se každým dnem víc a víc blíží nejkrásnější svátky v roce. Zdá se Vám, že je ještě brzo mluvit o Vánocích? …více»
« Předchozí   1…   35   36   37   38  Následující » 
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !