Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 24.05. 2022
Dnes má svátek Jana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zvířátka

Ostravská zoo se zahalila do sněhového hávu

Ostravská zoo se zahalila do sněhového hávu
24. 01. 2007 Novinky
Když napadne sníh a všude se rozhostí ticho a klid, je prohlídka zoologické zahrady velmi příjemným zážitkem. Celá řada zvířat se na zimu “převléká“ do zimního oděvu, který je mnohdy hezčí než ten letní. …více»

Když morčáci tokají aneb zimní námluvy v zoo

Když morčáci tokají aneb zimní námluvy v zoo
23. 01. 2007 Ze společnosti
V těchto zimních dnech mohou návštěvníci ostravské zoo obdivovat milostný tok morčáků bílých. Morčáci patří mezi vrubozobé ptáky a jsou tedy příbuznými kačen a hus. Samci jsou v období toku …více»

Šimpanzi si užívají teplé zimy

Šimpanzi si užívají teplé zimy
23. 01. 2007 Ze společnosti
Mimořádně teplá zima dovoluje vypouštět během dne kromě jiných teplomilných druhů také naši pětičlennou skupinu šimpanzů do velkého kruhového výběhu, který jinak využívají zejména v letních měsících. …více»

Tuleň Arthos má kamarádku

Tuleň Arthos má kamarádku
22. 01. 2007 Ze společnosti
Tuleně obecného chová jihlavská ZOO od poloviny února loňského roku. Sameček jménem Arthos, jež pochází ze švýcarského Bernu, se na Vysočině velice rychle zabydlel a již téměř rok mrkají na návštěvníky jeho velké oči z bazénu …více»

První žirafa Rothschildova roku 2007

První žirafa Rothschildova roku 2007
20. 01. 2007 Zvířátka
Úspěšný chov žiraf Rothschildových v Zoo Praha pokračuje i letos, 26. 1. se narodila žirafí samička, otcem je …více»
 

Zoo stojí za návštěvu i v zimě

Zoo stojí za návštěvu i v zimě
12. 01. 2007 Ze společnosti
Relativně teplé počasí láká do zoo mnohem více návštěvníků než je v tuto roční dobu obvyklé. Díky teplému počasí je k vidění spousta zvířat, která by jindy zimovala pěkně v teple své ubikace. …více»

Ředitelem v ZOO

Ředitelem v ZOO
10. 01. 2007 Ze společnosti
Nejen o pražské zoologické zahradě přijede vyprávět ředitel nejnavštěvovanější zoo v České republice PhDr. Petr Fejk. Beseda nazvaná Ředitelem v zoo se bude konat  …více»

První mláďata roku na sebe nenechala dlouho čekat

První mláďata roku na sebe nenechala dlouho čekat
10. 01. 2007 Ze společnosti
První mláďata roku 2007 jihlavské ZOO na sebe nenechala dlouho čekat. Dvojčata ježků ušatých se narodila v noctunariu africké vesnice Matongo v prvních dnech roku 2007 v jihlavské ZOO úplně poprvé. …více»

V jihlavské ZOO pod stromečkem vzácný dárek

V jihlavské ZOO pod stromečkem vzácný dárek
1. 01. 2007 Ze společnosti
Před více než pěti lety zadrželi celníci v Hongkongu loď z Macaa, na jejíž palubě bylo téměř 10 000 želv dvanácti druhů určených pro čínský obchod s želvím masem. Tržní cena této zásilky činila asi 3.200.000 amerických dolarů, vědecká cena se dá jen těžko penězi vyčíslit. …více»

Výživa pracovních psů

Výživa pracovních psů
3. 11. 2006 Zvířátka
Psi stojí po boku v celé řadě oblastí lidského života. Osvědčili se u policie jako psi pro vyhledávání výbušnin a drog, pomáhají lidem s postižením zraku a sluchu, aby mohli žít opět naplno a v neposlední řadě zachraňují životy lidem zasypaným v troskách, lavinách a vyhledávají pohřešované. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !