Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024 Kdy se letos slaví Den otců 2024?Kdy se letos slaví Den otců 2024? Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 28.05. 2024
Dnes má svátek Vilém
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Seriál Polda se rozloučí v Barceloně

13. 04. 2024 | Televizní tipy
Michal zvažuje, jestli má zůstat u policie. S Terezou udržují vztah na dálku, ani jednomu to ale nevyhovuje. Michal ví, že to musí vyřešit. Poslední díl seriálu Polda zavede hlavní hrdiny do Barcelony a Davida Matáska a Barboru Bezákovou čekalo dobrodružné natáčení.

Cesty je zavedou do Španělska, kde se odehrálo úplně poslední natáčení šesté série seriálu Polda. Scénář předepisoval Kalifornii, ale hlavní hrdinové nakonec skončili v Barceloně. „Ani v nejnádhernějším snu jsem nečekala, že tohle natáčení Poldy ukončíme v Barceloně. V produkci mě strašili s tím, že mají malinko problém s natáčením a že budeme muset odjet,“ vzpomíná si hlavní hrdinka Barbora Bezáková coby Tereza. 

Seriál Polda se rozloučí v Barceloně„Řekla jsem, že do toho půjdu, i když se to mělo původně natáčet v Praze. Měla jsem už jinou práci v divadle, takže bylo velmi náročné pro nás s Davidem všechno skloubit a najít společný termín,“ popisuje složitosti natáčení v zahraničí herečka. Nakonec se vše podařilo a seriálová dvojka odletěla.

„Bylo to náročné v tom, že jsme často technicky čekali na západy a východy slunce. Je to opravdu jen krátký časový úsek, museli jsme vstávat brzo, ale co se týká atmosféry, party… Bylo to skvělé. Jezdili jsme autem, natáčeli a viděli celou Barcelonu. Jezdili jsme po ulicích a to bylo krásné! Dokonce jsme se snažili natočit barovou scénu Terezy a Michala, jenže na ulici lidem vadilo, že tam točíme a trochu hlučíme. 

Přitom jsme nic reálně nedělali, ale lidi na nás z okna křičeli,“ vzpomíná Barbora s úsměvem a dušuje se, že žádná párty určitě neprobíhala. „Oni opravu ctí siestu a nechtěli během ní poslouchat – Akce a Stop! Takže to bylo zajímavé,“ směje se seriálová Tereza, která si na Davida Matáska nemůže stěžovat. 

„David je skvělý, kolegiální a nikdy jsem se s ním necítila před kamerou špatně. Když jsme točili nějaké milostné a postelové scény, byl David maximální profesionál. Nasmáli jsme se a cítila jsem se fakt dobře.“


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !