Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 14.05. 2021
Dnes má svátek Bonifác
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Slunečná - 95. díl - Filmová hvězda ze statku

8. 04. 2021 | Televizní tipy
95. díl televizního seriálu Slunečná můžete sledovat 8. 4. 2021Janek bere Johna do firmy. John si pamatuje pouze co se stalo v devadesátých letech. A z osob pouze Hanu. Janek je z toho nervózní, ale Hana ho uklidňuje, doktor jim přece řekl, že se mu bude paměť postupně vracet. A to se stane. Hana nachytá Johna, jak si bere z její skříňky whisku. Uhodí na něho a on se jí přizná. Ale prosí ji, aby ho nechala ještě chvíli před ostatními hrát hru, že si stále nic nepamatuje. Hana mu to slíbí.

Jakub má bolesti, Běta se mu snaží pomoct, ale její síla na Jakubovi bolesti nestačí. Jakub Bětu prosí, aby mu nechala u Zdeňka předepsat prášky. Běta to zkusí, a Zdeněk se hned děsí, že Bětě něco je. Běta to tedy svede na to, že se spletla a nechá si napsat jiné, podobného názvu. Nakonec Jakubovi pomůže Týna, ukáže se, že má větší nadání léčit jako Běta. Běta ji ale varuje, ať si nemyslí, že Štěpána zachrání. To nejde. Může mu jen ulevit. Týna sežene Jakubovi prášky přes Lukáše.

Slunečná - 95. díl - Filmová hvězda ze statkuKratinová přijde za Lídou a prosí ji, aby přišla na zasedání spolku. Lída je ráda, ale po předchozí zkušenosti, kdy ji Valentýna vyhodila nemá sebevědomí. Slyší to Konvičková a seřve Lídu, aby šla. Vždyť to nedělá jen kvůli sobě, ale i kvůli Janě. Lída přijde a Valentýna je naštvaná. Kratinová a Lída se dají zase dohromady, Kratinová jí odpustí.

Natáčení filmu moc nejde, hlavní herečka není dobrá. A vyjede si na koni a spadne, má komplikovanou zlomeninu. Režisér prosí Julii, aby to vzala za ni. Julie se rozmýšlí, ale když si uvědomí, že statek přijde o peníze, když roli nevezme, tak souhlasí.

O seriálu Slunečná:


Hrají E. Burešová, B. Jánová, M. Lambora, L. Langmajer, E. Holubová, M. Kramár, D. Batulková, T. Brodská, P. Tomicová, D. Prachař, O. Pavelka a další. Režie J. Polišenský

95. díl oblíbeného pořadu Slunečná
můžete sledovat 8. 4. 2021 na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !