Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 14.05. 2021
Dnes má svátek Bonifác
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Slunečná - 96. díl - Haničko, sluníčko

13. 04. 2021 | Televizní tipy
96. díl televizního seriálu Slunečná můžete sledovat 13. 4. 2021. Janek bere Johna do firmy. Julie natáčí film, ale nedaří se jí, není přirozená. Režisér zvažuje, že by natáčení ukončil a začal hledat jinou herečku. Julie o tom samozřejmě neví. Rozhovor Režiséra a Asistenta vyslechne Karolína a vysvětlí režisérovi, že se nesmí k Julii chovat jako k herečce, protože herečka není. Nerozumí mu, protože jí to vysvětluje příliš složitě. Režisér tomu nejdřív nevěří, ale pak zkusí s Julií mluvit normálně a vyjde to. Julie je skvělá. Režisér prozradí, že mu to poradila Karolína a Julie jí poděkuje.

Janek uvidí Týnu s Jakubem. Zvažuje, o co mezi nimi jde. Ptá se Týny, ale ta mu nesmí nic prozradit. Janek Týně věří, ale je si jistý, že je mezi ní a Jakubem nějaké tajemství. A on po něm bude pátrat.

Slunečná - 96. díl - Haničko, sluníčkoJohn předstírá před Denisou, že stále nemá paměť, i když ho Hana varuje, aby to nedělal. Nejdřív chce, aby Denisa odjela na jachtu, sehnal jí tam práci a pak předstírá telefonát s milenkou a když se Denisa zajímá tak jí řekne, že mají přece volný vztah. Denisa ho vyhodí a Hana je na něho naštvaná.

John ji prosí, aby ho dala s Denisou zase dohromady. Hana přijde do bytu Denisy a zjistí, že Denisa rodí. John stihne přijet do nemocnice k porodu a holčičku pojmenují po Haně. Hanička. Hana jde za kmotru a je dojatá.

O seriálu Slunečná:


Hrají E. Burešová, B. Jánová, M. Lambora, L. Langmajer, E. Holubová, M. Kramár, D. Batulková, T. Brodská, P. Tomicová, D. Prachař, O. Pavelka a další. Režie L. Kodad

96. díl oblíbeného pořadu Slunečná
můžete sledovat 13. 4. 2021 na PriměZdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !