Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Jarní prázdniny 2021 - termínyJarní prázdniny 2021 - termíny Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.02. 2021
Dnes má svátek Lumír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Hrajeme o 3 parfémované vody Calvin Klein Women

25.01. - 31.01. 2021 | Aktuální soutěže

Calvin Klein Woman
Zima se pomalu, ale jistě chystá ke spánku a nastává těšení se na jaro. Přelomovým okamžikem by se mohl zdát Valentýn. Svátek zamilovaných jako symbol nových začátků a nových vztahů, kterých je v jarním období nespočet. S naší soutěží o tři dámské parfémované vody si letošní Valentýn můžete zpříjemnit a oslnit svou drahou polovičku vůní Calvin Klein Women.

Ať už se do soutěže zapojí žena, která chce oslnit partnera, nebo muž, který by chtěl svou drahou obdarovat a překvapit, neváhejte! Calvin Klein Woman je velmi specifická a osobitá vůně s jednoznačným významem. Slovo ŽENA pro tuto vůni znamená smyslnost, nebojácnost, sílu, oddanost a nespoutanost.  Nebojte se zazářit a stát se hlavní hvězdou svátku zamilovaných. Staňte se ženou, tou jedinou a dokonalou!

Květinovo-dřevitá vůně vás oslní složením, které je založeno na kontrastech tak, jako se dokáže střídat nálada ženy. Úvodní tóny eukalyptu a citrusu jsou v protikladu k pikantním notám černého pepře. Srdce je tvořeno květinovými tóny jasmínu, květu pomerančovníku a magnolie, jenž přesně vědí, že květina potěší srdce každé ženy. Základ dává vyniknout ženské smyslnosti za pomoci ambroxanu, olibanu a virginského jalovce.
Elnino - parfém Calvin Klein Woman


Pravidla soutěže:
Soutěž o 3 parfémované vody Calvin Klein Woman probíhá od pondělí 25. ledna do 31. ledna 2021.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají parfémovanou vody Calvin Klein Woman 100ml.Vyhodnocení soutěže proběhne dne 1. února 2021 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 28. února 2021 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu k soutěžní otázce naleznete na stránkách ELnino.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !