Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Jarní prázdniny 2021 - termínyJarní prázdniny 2021 - termíny Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 07.03. 2021
Dnes má svátek Tomáš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Pohyb bez bolesti: Vyhrajte balíček pro zdravé klouby!

11.01. - 17.01. 2021 | Aktuální soutěže

Cemio Kamzík


Bolesti kloubů trápí nejen nadšené sportovce, kteří během častého cvičení zatěžují pohybový aparát, ale jdou ruku v ruce i s pokročilým věkem – s přibývajícími roky totiž ubývá v těle kolagen. Dopřejte proto svým kloubům úlevu díky kolagenu v přirozené podobě.

Kolagen je hojně zastoupenou a důležitou částí lidského organismu. Je to bílkovina a jeho úlohou je zajišťovat stabilitu a pružnost tkání. Tvoří cca 10 % celkové hmotnosti lidského těla. Existuje 27 typů kolagenu. Nejčastější je typ I (obsažen v kostech, kloubech, zubech, šlachách a kůži), který zaujímá až 90 %, a dále pak typ II (obsažen v chrupavkách).

Přípravky s kolagenem se dělí v zásadě do dvou skupin: na želatiny a preparáty obsahující hydrolyzované kolageny, tedy kolagenní peptidy, a na ty, co obsahují kolageny v přirozené podobě, jež si zachovává původní strukturu v podobě trojité šroubovice. Druhý jmenovaný přírodní kolagen vede proto k úpravě tolerance imunitního systému vůči vlastnímu kolagenu a zabraňuje jeho poškozování při patologických procesech. 

Pomozte organismu v samoozdravném procesu


Kolagen v přirozené podobě užívaný ústy pomáhá tedy v samoozdravných procesech těla. Přípravek Cemio Kamzík, vyráběný ve Švýcarsku v renomované farmaceutické továrně, obsahuje kolagen v přirozené podobě, a to jak typu I, tak i typu II, a navíc také důležitý vitamin C, který podporuje správnou tvorbu kolagenu v organismu a má řadu dalších pozitivních vlivů na naše zdraví.
Cemio Kamzík


Pravidla soutěže:
Soutěž o balíčky pro zdravé klouby probíhá od pondělí 11. ledna do 17. ledna 2021.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá balíček pro zdravé klouby Cemio Kamzík.Vyhodnocení soutěže proběhne dne 18. ledna 2021 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 18. února 2021 na adresu uvedenou u nás v registraci.

Správnou odpověď i více informací o produktu najdete na webu Cemio Kamzík
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !