Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 21.05. 2024
Dnes má svátek Monika
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Soutěž o 3 balení nové kávy Eduscho a blok s propiskou

16.10. - 22.10. 2023 | Aktuální soutěže
káva Eduscho káva Eduscho
Už jste ochutnali novou kávu Eduscho?


Novou kávu Eduscho nemůžete přehlédnout. Hýří barvami a doprovodný hlas ji v médiích propůjčil známý bavič Jakub Kohák. Káva rozhodně zaujme i pestrou nabídkou, vybírat můžete z šesti druhů káv - dvou zrnkových, dvou mletých a dvou instantních. Ale nebojte se, že byste si nevěděli rady, po které z nich sáhnout. Obaly vás srozumitelně navedou na váš oblíbený chuťový profil i způsob přípravy.

Eduscho je jednoduše dobrá káva za fér cenu, která má zároveň bavit a přinášet radost do života. Nová je ale pouze na našem trhu, jinak její historie sahá až do roku 1924, kdy si mladý podnikatel Eduard Schopf otevřel pražírnu v brémském přístavu a kávu pojmenoval podle svého jména Eduscho. Od roku 1997 je součástí kávové nabídky firmy Tchibo. Se vstupem do českých obchodů káva změnila svůj design i produktovou nabídku, aby lépe vyhovovala požadavkům moderních zákazníků. 

Dost slov, teď už ji jen musíte ochutnat!


nová káva Eduscho
Pravidla soutěže:
Soutěž o novou kávu Eduscho probíhá od pondělí 16. října do neděle 22. října 2023.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají 3 balení kávy Eduscho a Eduscho blok s propiskou.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 23. října výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. listopadu 2023 na  adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách nové kávy Eduscho
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !