Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 02.12. 2023
Dnes má svátek Blanka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o 3x designové hračky Kipod z e-shopu Kidtown.cz

9.01. - 15.01. 2023 | Aktuální soutěže
Kipod od Kidtown.czPořiďte svému dítku hračku, kterou si dotvoří samo. Bukový skelet zvířátka, pomocné kruhy, cívka s vlnou, k tomu kreslený návod a chybí už jen šikovné ruce, které toto kouzelné zvířátko oživí!

Hračky Kipod z bukového dřeva a vlny jsou příjemné na dotek a už při jejich sestavování děti rozvíjejí představivost a jemnou motoriku. A to ještě ani nezačalo samotné hraní! :) Vše je zabalené v praktickém kufříku, který můžete vzít i na cesty.

Kvalitní hračky izraelské firmy Kipod jsou skvělou a interaktivní zábavou pro vaše děti, navíc udělají parádu i jako designový doplněk do bytu.

O Kidtown.cz:
První kamennou prodejnu s hračkami pro rozvoj dítěte otevřela Jana Vyhlídalová v říjnu 2014 v Uralské 8 v Praze. Kidtown.cz se specializuje na hračky, které rozvíjí děti od miminek až po náctileté, včetně pomůcek pro děti se specifickými potřebami. Ty pomáhají při hře a rozvoji dětí s ADHD, poruchami autistického spektra či s různými dysfáziemi, poruchami smyslového vnímání (zrakové a sluchové rozlišení) nebo motoriky (jemné i hrubé). Více na www.kidtown.cz
Kipod od Kidtown.cz


Pravidla soutěže:
Soutěž o designové hračky Kipod z e-shopu Kidtown.cz probíhá od pondělí 9. ledna do neděle 15. ledna 2023. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají designovou hračku Kipod z e-shopu Kidtown.cz.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 16. ledna 2023 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. února 2023 na adresu uvedenou u nás v registraci. 


Nápovědu najdete na e-shopu Kidtown.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !