Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Radostná seznámení ve StarDanceRadostná seznámení ve StarDance Školní rok a prázdniny ve školním roce 2024/2025Školní rok a prázdniny ve školním roce 2024/2025
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.07. 2024
Dnes má svátek Magdaléna
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Soutěž o 3x mix krmiva Sheba pro náročné kočičí gurmány

31.07. - 6.08. 2023 | Aktuální soutěže

výhra - výrobky Sheba

Věděli jste, že Sheba, spadající do portfolia společnosti Mars, se zavázala k udržitelnému projektu HOPE, jehož cílem je obnova a rozšíření korálových útesů, jež jsou nadějí pro mořský ekosystém? 

HOPESymbolickým počátkem desetiletého programu, v jehož rámci chce společnost Mars obnovit ohrožené korály, se stal nápis H-O-P-E. K obnově se využívá účinná inovativní technologie nazývaná „reef restoration system“ – jde o 90 cm široké ocelové konstrukce ve tvaru hvězdy, které jsou pokryty pískem a pryskyřicí, které slouží jako ochrana před korozí. Tyto ocelové konstrukce jsou pak vyškolenými potápěči pod vodou spojeny dohromady a ukotveny tak, aby přežily v drsných povětrnostních podmínkách. Vytvoří se tak pevná síť, která pokrývá mořské dno a poskytuje stabilní základnu pro obnovu zhruba 12 000 – 13 000 korálů.

Máte-li doma vybíravého kočičího labužníka, vyzkoušejte krmivo od značky Sheba, které obsahuje jen ty nejlepší ingredience z kvalitních surovin, jež jsou jednoduché, zdravé a ohleduplné k životnímu prostředí, jako jsou např. ryby z udržitelných zdrojů. Krmivo je vyrobeno v několika chuťových variantách s drůbežím, hovězím, jehněčím, kuřecím, nebo rybím masem zalité v chutné omáčce nebo v jemné směsi želé. Rozmazlete svého chlupatého jedlíka nutričně vyváženými delikatesami. Servírovat můžete buď ve vaničkách nebo kapsičkách. 
výhra - výrobky Sheba

Pravidla soutěže:
Soutěž o mix krmiva Sheba pro náročné kočičí gurmány probíhá od pondělí 31. července do neděle 6. srpna.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z Vás, kteří splní pravidla soutěže, získají mix krmiva Sheba pro náročné kočičí gurmány.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 7. srpna a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 30. srpna 2023 na  adresu uvedenou u nás v registraci. 


Správnou opověď najdete na stránkách projektu HOPE
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !