Kdy se letos slaví Den otců 2024?Kdy se letos slaví Den otců 2024? Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 13.06. 2024
Dnes má svátek Antonín
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Soutěž o 3x SteamOne Stravel cestovní napařovač oděvů

10.06. - 16.06. 2024 | Aktuální soutěže

SteamOne Stravel


Místo nepopulárního žehlení můžete snadno a rychle vyhladit pomačkané oblečení několika tahy prostou silou páry. Buďte vždy šik a upravené. A nejde jen o vzhled oblečení. Pára zbaví textil i nepříjemných pachů a zničí v něm 99,99 % všech virů, bakterií a zárodků.

Užitečným pomocníkem nejen při cestování je napařovač oděvů SteamOne. Určitě jej nezapomeňte zabalit do kufru, ať už jedete kamkoliv, třeba i na dovolenou. Pára je výborným pomocníkem. Oděvy upravujete přímo na ramínku a v pohodlné pozici, nepotřebujete k tomu žádné žehlicí prkno, ale jenom obyčejné ramínko. A košile? Jejich žehlení vás se SteamOne začne možná i bavit.

Napařovače SteamOne produkují páru s teplotou 98 °C konstantně – parní výstup je tedy stálý. Současně se nemusíte bát rozžhavené plochy, o kterou byste se popálili nebo s ní poškodili látku. Žádnou takovou plochu napařovače SteamOne nemají a lze s nimi ošetřit i choulostivé materiály včetně hedvábí či saténu.

SteamOne Stravel cestovní napařovač oděvů


Pravidla soutěže:
Soutěž o SteamOne Stravel cestovní napařovač oděvů probíhá od pondělí 10. června do neděle 16. června 2024.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají cestovní napařovač oděvů SteamOne Stravel.Vyhodnocení soutěže proběhne dne  17. června 2024 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 30. června 2024 na adresu uvedenou u nás v registraci. 


Nápovědu najdete na stránkách napařovačů SteamOne

Soutěžní otázka
Za jak dlouho je připraven k napařování cestovní SteamOne STravel?
1 minutu
90 sec
30 sec
Pro účast v soutěži musíte být přihlášená
Pokud ještě u nás nemáte účet, můžete se zaregistrovat


Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !