Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 21.05. 2024
Dnes má svátek Monika
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Soutěž o balíček chlebů Fit den

29.05. - 4.06. 2023 | Aktuální soutěže
Ovesný chléb


Po ránu zase ovesná kaše? Řekněte STOP tekuté stravě! Buďte fit a přitom si dejte pořádný kus chleba. Seznamte se s Ovesným chlebem od Penamu, který vám pomůže dostat se do formy a dodá svěží energii. Novinka z řady Fit den je charakteristická svojí nasládlou oříškovou chutí. Tuhle Fit bombu upekli pekaři z Penamu z celozrnné ovesné mouky a ideálně zapadne do vašeho zdravého životního stylu.

Proč právě ovesný chléb od Penamu?


    • Může se pochlubit nízkým obsahem tuku
    • Zasytí vás díky vysokému obsahu vlákniny
    • Je nabitý vitamíny – E, B1, B2, B6, B7, B9, B12

Pokud se navíc snažíte snížit příjem lepku, tak si ho zamilujete. Oves je přirozeně bezlepková surovina, díky čemuž je tahle novinka od Penamu téměř bezlepková. V chlebíku můžete najít pouze stopy lepku, které se do něj mohou dostat během přípravy, která probíhá na pekárně, kde se peče také běžné pečivo.

Ovesný chléb získal díky své chuti a unikátnímu složení již několik ocenění. Potravinářská komora ČR jej v soutěži o nejlepší inovativní potravinářský výrobek ocenila v kategorii bezpečnost a kvalita potravin. Z mezinárodního agrosalónu Země živitelka si pak přivezl Ovesný chléb ocenění Zlatý klas 2022.

Pojďte si s námi o Ovesný chléb a jeho Fit parťáky zahrát!

Ovesný chléb


Pravidla soutěže:
Soutěž o balíček chlebů Fit den probíhá od pondělí 29. května do neděle 4. června.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

10 z vás, kteří splní pravidla soutěže, se může těšit na balíček plný chlebů Fit den:  2x Ovesný chléb, 1x Večerní chlebík, 1x Ranní chlebík, 1x Chléb Vital a 1x Sporty chléb.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 5. června a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 30. června 2023 na  adresu uvedenou u nás v registraci. 


Správnou odpověď najdete na stránkách Penam.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !