Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 06.12. 2022
Dnes má svátek Mikuláš a pozor na čerty!
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o balíček piva Litovel Moravan a pivovarské tričko

2.05. - 8.05. 2022 | Aktuální soutěže
LitovelOblíbené pivo Litovel Moravan z Pivovaru Litovel uvařili litovelští pivovarníci poprvé v roce 1982. Je to světlé pivo zlatavé barvy s vyváženou chmelovou chutí intenzivní lahodnou hořkostí. Moravan je jedním z nejoblíbenějších litovelských piv a stále sbírá ocenění nejen mezi pivaři, ale i na degustačních soutěžích u nás a v zahraničí. Litovelští pivovarníci jej vaří z poctivých regionálních surovin, z ječmene z úrodné Hané a tršického chmele.

A jak na vznik piva vzpomíná tehdejší sládek?

sládek


„Dostal jsem za úkol uvařit pivo, které oživí trh. Za unikátní recepturou je pečlivá příprava a jsem moc rád, že i po toliká letech chutná Moravan stále stejně dobře,“ říká Miroslav Koutek. Etiketa Moravan se za ty roky proměnila, tradiční receptury a postupy ale zůstávají stejné.

Litovelští pivovarníci se k výročí piva Moravan připravili speciální retro pivní edici s osmi lahvemi. Lahve v limitovaném obalu jsou až do vyprodání zásob dostupné všude tam, kde se běžně Moravan prodává. Retro multipack je k dostání ve vybraných maloobchodních sítích.

Více na www.litovel.cz


Pravidla soutěže:
Soutěž o balíček piva Litovel Moravan a pivovarské tričko probíhá od pondělí 2. května do  8. května 2022.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Pivovar Litovel
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

4 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají balíček piva Litovel Moravan (24 ks x 0,5 litru) a pivovarské tričko.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 9. května 2022 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 30. května 2022 na adresu uvedenou u nás v registraci.
 

Nápovědu najdete na stránkách pivovaru Litovel
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !