5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy MDŽ nebo Den matek?MDŽ nebo Den matek?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 22.02. 2024
Dnes má svátek Petr
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Soutěž o balíčky lahodné kávy HELL ICE COFFEE

27.11. - 3.12. 2023 | Aktuální soutěže

HELL ICE COFFEE

Vyhrajte 1 z 5 balíčků HELL ICE COFFEE od HELL ENERGY 

a vychutnejte si gurmánský zážitek!


Užijte si blížící se svátky naplno s lahodnými kávovými nápoji HELL ICE COFFEE. Káva HELL ICE COFFEE je vyrobená z pravých kávových extraktů a společně s kapkou mléka vytváří ideální kombinaci, kterou si jistě zamilujete. Kávy neobsahují žádné konzervanty a jsou baleny v recyklovatelných plechovkách. Příznivci tradičních chutí jistě potěší klasické kávy jako je Latte, Double Espresso a Cappuccino. HELL ICE COFFEE s příchutí slaného karamelu nebo rumového oříšku budou však skvělou sladkou odměnu pro ty, kteří rádi zkouší něco nového. Navíc se dají použít jako základ různých slavnostních koktejlů a originálních kávových nápojů.
K dostání v obchodech Tesco a Kaufland.

O partnerovi soutěže

Firma Hell ENERGY vznikla v Maďarsku v roce 2006, krátce po svém vzniku se stala jednou z nejúspěšnějších značek na trhu energetických nápojů a ledových káv. Energetické drinky HELL ENERGY a ledové kávy HELL ICE COFFEE jsou dostupné ve více než 60 zemích na celém světě. Úspěch nápojů HELL spočívá v jejich vynikající kvalitě, přívětivé ceně, široké dostupnosti a výtečné chuti. Společnost je rovněž vlastníkem ultramoderní továrny na nápojové plechovky, proto všechny své výrobky HELL ENERGY dodává v ekologických obalech z recyklovaného hliníku.

Více na www.hellenergy.com
HELL ICE COFFEEPravidla soutěže:
Soutěž o balíčky lahodné kávy HELL ICE COFFEE probíhá od pondělí 27. listopadu do neděle 3. prosince 2023.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá balíčky lahodné kávy HELL ICE COFFEE od HELL ENERGY.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 4. prosince, výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. prosince 2023 na  adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách HELL ENERGY, 
výrobce ledových káv HELL ICE COFFEE
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !