Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024 Kdy se letos slaví Den otců 2024?Kdy se letos slaví Den otců 2024? Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 30.05. 2024
Dnes má svátek Ferdinand
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Soutěž o balíčky masážních krémů a gelů od oblíbené ALPY

27.03. - 2.04. 2023 | Aktuální soutěže

ALPA
Také máte tu smůlu, že poznáte změnu počasí dříve než rosničky?
Není to příjemné, ale nic není ztraceno. Existuje totiž řada metod, jak si pomoci a patří mezi ně i masáž.

Masáž patří mezi nejlepší způsoby, jak snížit bolest nebo napětí a navodit pocit pohody. „Pozornost, péče a čas, které věnujete sobě samým se vám vrátí v podobě zlepšeného zdraví a v pocitu štěstí,“ píše například Emma Mitchell v knize Energie tvého těla. Instinktivně k ní přistupujeme ve chvíli, když nás něco bolí nebo se cítíme ztuhlí. Velmi účinná je např. při migréně, pomůže nám zbavit se pocitu těžkých nohou a vysvobodí nás od bolesti při ztuhlých svalech šíje či zad.

 

TO JE ÚLEVA!


balíčky ALPABolí vás záda a cítíte, že vám tuhnou svaly? Možná vás zmohl delší trek nebo práce na zahradě. Pak sáhněte po bylinném mazání.

Masážní krémy a gely od oblíbené ALPY zafungují rychle a přinesou okamžitý pocit úlevy.
Bylinné přípravky ALPA prokrvují tkáně a tím snižují nepříjemné svalové napětí spojené s bolestí. Zrychlují regeneraci pohybového aparátu a na nohy vás postaví dřív, než byste čekali. Jejich předností je bylinné složení, které spolu s osvědčenou recepturou dává přípravkům ALPA sílu pomáhat při celé řadě neduhů. Zatímco krém s arnikou pomáhá při revmatu a podporuje hojení, kaštanový gel blahodárně působí na cévní systém a zmírňuje pocit těžkých nohou. A když dojde k drobným úrazům, úlevu přinese kostivalový gel. Podporuje regeneraci měkkých tkání a s jeho pomocí se rychleji zbavíte modřin. Kostival je přítelem pohybu a spolehlivým zachráncem při drobných kolizích. Na ALPU se můžete spolehnout. Ulevuje tělu a vrací vás do hry už 110 let.


Pravidla soutěže:
Soutěž o balíčky masážních krémů a gelů od oblíbené ALPY probíhá od pondělí 27. března do neděle 2. dubna 2023.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, vyhraje balíček masážních krémů a gelů od oblíbené ALPY .


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 3.dubna 2023 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 26. dubna 2023 na adresu uvedenou u nás v registraci. 


Nápovědu najdete na stránkách ALPA.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !