Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 23.10. 2021
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o balíčky nejprodávanější zrnkové kávy EMÍLIA od Zlatého zrnka

19.07. - 25.07. 2021 | Aktuální soutěže
Zlaté Zrnko je řemeslná pražírna kávy pestrých chutí. Přinášíme kávové poklady z celého kávového světa a chceme vám je zprostředkovat. V naší pražírně pražíme kávy s jediným původem od farmářů jakož i kávové směsi namíchané podle chutí a přání zákazníků. Každý rok nakupujeme výjimečné kávy z čerstvých sklizní.
Každé balení kávy připravujeme ručně, ač měsíčně pražíme kolem 10 tun kávy a každý rok se množství zdvojnásobuje.

Zlaté Zrnko nabízí prémiové ručně sbírané kávy s původem, směsi namíchané podle nejoblíbenějších chutí, směsi 100% arabica a směsi arabica s robustou pro všestranné použití do kaváren, domácích a kancelářských espresso kávovarů, jakož i kávy pražené na alternativní přípravu. Za naší prací stojí řada ocenění, které také vypovídají o kvalitě samotné kávy.

Každá směs Zlaté Zrnko je výsledným souzněním chutí káv z nichž je složena a je namíchána podle chutí lidí. Směsi Zlaté Zrnko míchají italští odborníci v laboratořích přímo v přístavu. Míchají se z různých zdrojů tak, aby každý měsíc, každý rok měli stejnou výslednou chuť.
Kávy s původem Zlaté Zrnko jsou vybírány odborníky na kvalitu a degustátory, proto získáváme ty nejzajímavější kávy z výjimečných kávových zemí a oblastí. Farmáři za tak výjimečnou kvalitu dostávají zaplaceno více než je běžné prostřednictvím Fairtrade.
5 nejprodávanějších káv
Jaká káva je nejoblíbenější?
Je to směs Emílie, která není ani kyselá ani velmi hořká, takový zlatý střed, podobná jako Illy nebo kávy s označením zlatá – ORO (Lavazza oro apod), čili 100% arabika sladkých chutí. Z káv s jediným původem je to Brazílie, která má stejně jako Emílie sladkou, oříškovou chuť, není ani kyselá ani velmi hořká a je velmi jemná, lahodná.

Dobrá rada: Každá káva se hodí na jiný způsob přípravy a má jiný chuťový profil. Poznej nejprodávanější je výběr těch nejoblíbenějších káv, pokud chcete ochutnat kávy vhodné na konkrétní typ přípravy případně konkrétní chuťový profil v espresso přípravě, podívejte se i na ostatní balíčky poznej.

Vlastní název kávyZlaté zrnko

Originální nadstavba k výborné kávě je možnost, nechat si vytvořit přední etiketu s vlastním jménem/ mottem - názvem kávy. Získáte tak osobní dárek s věnováním ať už pro někoho blízkého nebo jako poděkování obchodnímu partnerovi apod. Název může mít 1-20 znaků.

Zlaté Zrnko – speciální kávy

Jednou ze speciálních káv je FitKáva  - 100% brazilská arabica odkofeinovaná švýcarským vodním procesem, díky kterému může být tato káva certifikována jako organická. Má vyvážené chutě typické pro brazilské kávy a její chuť je k nerozeznání od kofeinových káv. Podíl kofeinu je minimální, odstraňování kofeinu se sníží o 90-99%.


Pravidla soutěže:
Soutěž o balíčky nejprodávanější zrnkové kávy EMÍLIA od Zlatého Zrnka probíhá od pondělí 19. července do neděle 25. července. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají balíček kávy EMÍLIA od pražírny Zlaté Zrnko.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 26. července  2021 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 28. srpna 2021 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách pražírny Zlaté Zrnko
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Šperky