Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Jarní prázdniny 2021 - termínyJarní prázdniny 2021 - termíny Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 07.03. 2021
Dnes má svátek Tomáš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o balíčky pečiva s nadýchanou krémovou a ovocnou náplní Penam ŠPIČKY

11.01. - 17.01. 2021 | Aktuální soutěže
Penam špičky

Plundrové špičky

Skvělý snack kdykoli a kdekoliJemné plundrové pečivo s nadýchanou krémovou a svěží ovocnou náplní

Nové špičky s perfektně vyladěnou krémovou a ovocnou náplní jsou přesně tím, po čem sáhnout, když vyrážíte třeba na trénink nebo do přírody. Díky praktickému 100g balení je můžete mít vždy po ruce.

Vytvořili jsme pro Vás netradiční kombinaci krémové náplně a klasického jablka s populárním rakytníkem. A neodolatelnou kombinaci krémové náplně se svěží malinou. Obě varianty obsahují ideální poměr jemného pečiva a náplně.

PENAM špičky

Pravidla soutěže:
Soutěž o novinku PENAM špičky probíhá od pondělí 11. ledna do 17. ledna 2021. 

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá balíček s jemným plundrovaným pečivem s nadýchanou krémovou a ovocnou náplní PENAM špičky.Vyhodnocení soutěže proběhne dne 18. ledna 2021 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 28. února 2021 na adresu uvedenou u nás v registraci.

Nápovědu a další informace naleznete na stránkách Penam.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !