Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024 Kdy se letos slaví Den otců 2024?Kdy se letos slaví Den otců 2024? Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 30.05. 2024
Dnes má svátek Ferdinand
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Soutěž o balíčky polévek pro kočky Brit Care Cat Soups

1.04. - 7.04. 2024 | Aktuální soutěže
krmivo BritHydratace

je klíčem ke zdraví koček


Značka oblíbených super prémiových krmiv pro domácí mazlíčky Brit se rozrůstá o nejnovější trend v oblasti výživy pro kočky. O polévky. Brit si uvědomuje důležitost dostatečného příjmu vody pro kočky, zejména pro ty, které jsou vybíravé v jídle, a proto přicházejí na trh s polévkami, které řeší často opomíjený aspekt hydratace.

Polévky Brit Care nejsou jen o hydrataci. Řada zahrnuje pět variant proteinu: kuře, krůta, kachna, losos a tuňák. Různorodost chutí a textur poskytuje kočkám kulinářský zážitek a na své si přijdou i ti nejvybíravější.

Polévky obsahují řadu důležitých živin, vitamínů i minerálů. Kromě bílkovin obsahují také L-metionin, který napomáhá upravovat pH moči a slouží jako prevence častých močových onemocnění u koček, obzvláště u kastrovaných jedinců.

Brit Care Cat Soups

- to je dokonalý recept pro šťastnou a zdravou kočku!

Brit Care Cat Soups: Klíčem ke zdraví vaší kočky je hydratacePravidla soutěže:
Soutěž o balíčky polévek pro kočky Brit Care Cat Soups probíhá od pondělí 1. dubna do neděle 7. dubna 2024. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá balíček polévek pro kočky Brit Care Cat Soups.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne  8. dubna 2024 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 5. května 2024 na adresu uvedenou u nás v registraci. 


Nápovědu na soutěžní otázku naleznete na stránkách krmiva Brit
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !