Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Jarní prázdniny 2021 - termínyJarní prázdniny 2021 - termíny Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 08.03. 2021
Dnes má svátek Gabriela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o balíčky prémiové řady Ze srdce sladké Penam

18.01. - 24.01. 2021 | Aktuální soutěže

Ze srdce sladké Penam  – pudinkový swing

Ze srdce sladké

pudinkový swingHledáte ideální zákusek pro návštěvu nebo něco sladkého k odpolední siestě?

Vyzkoušejte novinku z prémiové řady Ze srdce sladké – pudinkový swing, který zaujme na první pohled nevšedním a hravým tvarem. Klasická chuť pudinkové náplně podtrhuje mimořádnou vláčnost těsta. Swing obsahuje 40 procent pudinkové náplně a pyšní se oceněním Dětská chuťovka 2020.

Výrobky z prémiové řady Ze srdce sladké vynikají pečlivým výběrem ingrediencí tak, aby každý kus získal svou zcela jedinečnou chuť a vůni. Pozornost pekařů je rovněž zaměřena na výběr samotných náplní, kterou jsou mimořádně jemné a chutné. Pověstnou třešničkou na dortu je osobitý a hravý grafický design, vyzdvihující poctivý a zároveň svěží charakter jemného pečiva. Výsledný výrobek tak tvoří naprosto dokonale sladěný celek.

Ze srdce sladké – pudinkový swingPravidla soutěže:
Soutěž o balíčky prémiové řady Ze srdce sladké Penam probíhá od pondělí 18. ledna do 24. ledna 2021.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá balíček prémiové řady Ze srdce sladké Penam včetně novinky Pudinkového swingu.Vyhodnocení soutěže proběhne dne 25. ledna 2021 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 25. února 2021 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu k soutěžní otázce naleznete na stránkách Penam.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !