Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 25.06. 2024
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Soutěž o balíčky s gelem a emulzemi ALPA Sport

20.05. - 26.05. 2024 | Aktuální soutěže
Pokud jste v dobré kondici, jde všechno líp, to určitě znáte. Fyzická kondice podporuje vyrovnanou psychiku a vzájemně se doplňují. Takže každým pohybem či tréningem obdarováváte nejen pohybový aparát, ale i mozek a nervy. Proto se po výkonu cítíte skvěle, obzvlášť když jde o venkovní aktivitu. Je fajn, když vás pohyb táhne, ale i tady je třeba držet se pravidel, které pomohou přetavit výkon v dobrý pocit a to nejlepší pro tělo.

Proč nás po námaze bolí svaly? To nám říkali už ve škole, na vině je kyselina mléčná, ale co s tím? Kyselina mléčná se ve svalech tvoří při rozkladu glukózy. Při jejich běžném zatížení se v nich nehromadí, a to i díky jaternímu metabolismu, který ji odbourává.

Jak na to a co vás ochrání? 

Určitě strečink. Při orientaci na výkon je mnohdy opomíjený, a přitom je jeho základem. Nikdy nezatěžujte ztuhlé svaly, nejprve je třeba je zahřát a uvolnit. Statický strečink není před běháním vhodný, protože protáhne pouze sval a utlumí aktivitu svalových vláken, čímž sníží jejích výkon. Dynamický je pravým opakem. A abyste se na další pohyb těšili, relaxujte! Je úplně jedno, jestli si dáte masáž, vířivku, bazén nebo saunu, zaleží jen na vás.

Masáž odplaví únavové látky. Na většině míst těla ji zvládnete sami a k tomu vám pomohou masážní přípravky. Stačí použít třeba tradiční Francovku a kombinovat ji s masážním gelem či krémem.  S odplavením únavových látek výborně pomáhají extrakty bylin, obsahují je gely i krémy od Alpy. U krémů dbejte také na kvalitní masťový základ, abyste si nepodráždili pokožku.
Alpa Sport

Pravidla soutěže:
Soutěž o balíčky s gelem a emulzemi ALPA Sport probíhá od pondělí 20. května do neděle 26. května. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají balíček s Alpa Sport gelem, hřejivou a chladivou emulzí ALPA Sport a sportovní lahev.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 27. května 2024 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. června 2024 na adresu uvedenou u nás v registraci. 


Nápovědu najdetena stránkách ALPA.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !