5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy MDŽ nebo Den matek?MDŽ nebo Den matek?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 22.02. 2024
Dnes má svátek Petr
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Soutěž o balíčky speciálních emulzí ALPA SPORT

25.04. - 1.05. 2022 | Aktuální soutěže

ALPACítíte stres a nejste v pohodě?

Spolehlivou terapií je pohyb.


Protažením svalů a úponů a jejich zahřátím se tělo uvolní a zátěž pak přijme lépe. Nedojde tak ke svalovým spasmům, které blokují pohyb a způsobují bolest. Ideální tandem vytvoříte s ALPOU a jejími přípravky pro sport. Jde o řadu ALPA Sport, která pomáhá připravit tělo na výkon i zrelaxovat po zátěži. Výborné jsou emulze Start a Relax, a proto na ně sází i profesionální sportovci. To potvrzuje ikona ve svém oboru Pavel Křížek, masér prvoligového týmu FC Vysočina. „Na ALPU nedám dopustit. Přípravky si drží prvotřídní kvalitu a při mé práci jsou nepostradatelné. Díky ideální konzistenci se s nimi krásně pracuje a navíc působí blahodárně na pokožku.“

ALPA sportMáte za sebou první jarní kilometry a zmohla vás únava? Speciální emulze ALPA SPORT Star jsou připraveny pomoci. Připraví tělo na fyzickou zátěž a pomohou s regenerací, aby vás nic nebolelo. A je úplně jedno, jestli jste maratonec nebo se hýbete jen pro radost.

Hřejivá emulze START zahřeje svaly s tím připraví tělo na zátěž. Zafunguje rychle a spolehlivě a ochrání vás od bolestí z namožení. Sílu ji dává zázvorový extrakt s kafrem, známé svou schopností zvýšit prokrvení. Po námaze pak vyzkoušejte chladivou emulzi RELAX. Využívá přirozených účinků mentolu a výtažků z jedle sibiřské, které dokážou regulovat napětí svalových vláken a obnovují rovnováhu. Mentol příjemně chladí a v kombinaci s kreatinem vám pomůže dostat se rychle zpět do kondice.

Nezapomeňte, že kdo maže, tomu to běhá i šlape.Pravidla soutěže:
Soutěž o balíčky speciálních emulzí ALPA SPORT probíhá od pondělí 25. dubna do 1. května 2022.    Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá balíček speciálních emulzí ALPA SPORT.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 2. května 2022 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 30. května 2022 na adresu uvedenou u nás v registraci.
 

Nápovědu najdete na stránkách ALPA.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !