Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 02.12. 2023
Dnes má svátek Blanka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o balíčky těstovin a omáček Panzani

7.11. - 13.11. 2022 | Aktuální soutěže
Panzaniomáčka PanzaniPřemýšlíte, co si uvaříte dnes dobrého? Inspirujte se prémiovou řadou Panzani Selezione di Chef. Unikátní know-how a domácí výrobní postup zaručují nadýchanější a vláčnější těstoviny, které chutí a vlastnostmi mohou směle konkurovat čerstvým těstovinám.


Těstoviny můžete servírovat s omáčkami s rajčatovým základem, vybírat můžete např. z Houbové, Lilek & Ricotta nebo Cuketa & kozí sýr. K výrobě omáček byla použita rajčata z italských polí – rajčata dozrávající přímo na italském slunci získala tak svou jedinečnou chuť a aroma, které jsou nenahraditelné, díky následnému rychlému zpracování – do 48 hodin od sklizně – si tyto vlastnosti uchovávají i nadále.

Panzani myslí i na bezlepkáře, na trh uvedla novou řadu těstovin Bezlepkové těstoviny Panzani jsou vyrobeny z hnědé a bílé rýžové mouky a zároveň i z bílé a žluté kukuřičné mouky. Díky tomu to jsou lehčí a zdravější těstoviny, ideální pro lidi s bezlepkovou dietou. Pochutná si na nich ale opravdu každý, protože chutí i texturou připomínají klasické těstoviny.
Panzani

Pravidla soutěže:
Soutěž o 3 balíčky těstovin a omáček Panzani probíhá od pondělí 7. listopadu do 13. listopadu. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají výherní balíček těstovin a omáček Panzani v hodnotě 500,- Kč.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 14. listopadu 2022 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 10. prosince 2022 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách těstovin a omáček Panzani
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !