Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 01.12. 2021
Dnes má svátek Iva
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o bio pšeničnou, špaldovou a pohankovou celozrnnou mouku Pernerka

18.10. - 24.10. 2021 | Aktuální soutěže

Pernerka - mouky - výhra
Dokonale hladká celozrnná mouka z Mlýnu Perner


Celozrnné mouky Pernerka obsahují řadu cenných látek. Jejich největším benefitem je vysoký podíl vlákniny. Například v celozrnné žitné Pernerce je 16 gramů vlákniny, ve špaldové celozrnné Pernerce pak 15 gramů vlákniny (na 100 g jedlého podílu).

A proč je vláknina důležitá? Pravidelný příjem vlákniny, který by měl být u dospělého člověka denně 30 gramů, přispívá k udržení rovnováhy střevní mikroflóry a správné funkci střev. Dlouhodobý nedostatek vlákniny má řadu negativních důsledků. Mezi ně patří také častější zácpy a sklony k nadváze. Její dostatek naopak vytváří ideální prostředí pro střevní mikroflóru a zbavuje tělo škodlivých toxinů.

Pernerka je česká značka, která při výrobě mouky čerpá ze zkušeností celé řady předchozích generací. Mlýn Perner je za účelem zpracování mouky využíván od roku 1420. Rodina Pernerů ho dokázala přetvořit do nejmodernějšími technologiemi protkaného unikátu, který v České republice nemá konkurenci. Jako jediný v České republice dokáže umlít celozrnné mouky na granulaci mouky hladké, kdy se mele celé zrno včetně obalových a podobalových vrstev. Celozrnná hladká mouka Pernerka má tak nižší glykemický index, hodnotnější nutriční vlastnosti, lepší vaznost vody a také lepší pečící vlastnosti.
Pernerka - mouky - výhra
Pravidla soutěže:
Soutěž o balíčky s moukami Pernerka probíhá od pondělí 18. října do neděle 24. října.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá balíček s bio pšeničnou, špaldovou a pohankovou celozrnnou moukou Pernerka.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 25. října 2021 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. listopadu 2021 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu a další informace naleznete na stránkách Mlýnu Perner
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !