Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 23.05. 2024
Dnes má svátek Vladimír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Soutěž o dárky od nového rodinného filmu Fantastická parta

15.04. - 21.04. 2024 | Aktuální soutěže
Fantastická parta


Fantastická parta

míří do českých kin

Rodinný film o odvaze, představivosti a bezpodmínečném přátelství od tvůrců Ferdinanda a Rio 2 bude mít premiéru 25. dubna 2024.

Fantastická partaAlfonso Quijote je malý chlapec s obrovskou fantazií. Jako správný potomek a legitimní dědic Dona Quijota stejně jako jeho pra, pra, pra, pradědeček neustále bojuje s monstry, které nikdo jiný nevidí. V boji proti zlu se on a jeho tři králíci spojí s dívenkou Victorií a s nejlepším přítelem Pančem. Povede se fantastické partě zachránit město La Mancha a stát se jeho superhrdiny? Napínavé dobrodružství uvidíte v kinech od 25. dubna 2024.

„Chtěli jsme dětem vyprávět příběh, který kromě humoru a hezké animace zaujme i sdílenými hodnotami. Naši hrdinové mají stejný smysl pro spravedlnost, poctivost a ideály jako Don Quijote. Ve světě, kde lidské ambice ohrožují přírodní zdroje, je to film o malém dítěti, které dokáže spojit rodiny, přátele a sousedy, aby bránili své město a zajistili spravedlnost. Snažili jsme se dát Cervantesovu světoznámému dílu svěží a mladistvý tón, ale zároveň zachovat jeho poselství: pomocí imaginace a symboliky lze čelit největším nepřátelům lidstva, ctižádosti, sobectví a slepotě. Jak nás to učí Don Quijote: Chcete-li změnit svět, musíte mít odvahu vidět jej jinak,“ říká režisér filmu Fantastická parta Gonzalo Gutiérrez.
Fantastická parta

Pravidla soutěže:
Soutěž o dárky od nového rodinného filmu Fantastická parta probíhá od pondělí 15. dubna do neděle 21. dubna. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá dárky od nového rodinného filmu Fantastická parta: filmovou lahev, filmovou klíčenku, pexeso a 2 vstupenky do nejbližšího kina.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 22. dubna 2024 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 22. května 2024 na adresu uvedenou u nás v registraci. 


Nápovědu najdetena stránkách filmu Fantastická parta
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !