5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy MDŽ nebo Den matek?MDŽ nebo Den matek?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 22.02. 2024
Dnes má svátek Petr
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Soutěž o dětské vzdělávací hry EFKO pod stromeček

4.12. - 10.12. 2023 | Aktuální soutěže
Efko
Pod stromeček Hračku roku


EFKO se již několik let intenzivně soustředí na vývoj zábavných vzdělávacích souborů prodávaných pod názvem „Hry pro předškoláky“.  V současnosti nalezneme v této řadě již pět komplexních setů určených pro děti od 4 let. Jsou inspirované vzdělávací metodou podle Montessori a byly vytvořeny ve spolupráci se speciálními pedagogy. Každý soubor je zaměřen na rozvoj určité oblasti. Soubor „Vnímám to“, který obdržel titul „Hračka roku“, procvičuje rozlišování a vnímání barev, jemnou motoriku, hmat, sluchové vnímání a představivost. Soubor „Povím ti to“ rozvíjí slovní zásobu a komunikaci, paměť, postřeh, soustředění, logické myšlení, představivost i orientaci v čase. Edukativní set deseti her „Vymyslím to“ je pro změnu zaměřen na posílení paměti, logického myšlení, počítání, koncentrace a hledání souvislostí. Na rozvoj jemné i hrubé motoriky, orientace v prostoru, zručnosti a obratnosti je pak určen soubor „Dovedu to“
Pětici souborů uzavírají „Hry pro předškoláky – To zvládnu“. Jedná se o 11 originálních her a pomůcek, které usnadní přípravu dětí na školu. Hlavní důraz je v tomto souboru kladen na seznámení s číslicemi a písmenky. Doporučená cena 499 Kč.

Hračka roku

Mlsný mravenečník – aby ručičky byly šikovnější


Mlsný mravenečníkHra vytvořená ve spolupráci s dánským autorem celosvětově úspěšných her Martinem Nedergaardem Andersenem je dalším z tipů výrobce z Vysočiny. Děti mají za úkol v této neobvyklé hře za pomoci dlouhé pinzety opatrně vyndávat neposedné mravence z 3D mraveniště. Podobně, jako to dělá mravenečník svým jazykem. Musí přitom dávat pozor jakou barvu jakým otvorem vytahují. Mraveniště je zkonstruováno tak, že při neopatrném vytahování mravenců, se mraveniště rozkýve a mravenci popadají. Mravenečníka ohodnotila Vlasta Čuprová z nezávislého portálu „Říše her“: „Mlsný mravenečník je zábavná hra podporující zručnost a jemnou motoriku. Učí nejenom děti trpělivosti a také umění se v případě neúspěchu dokázat podělit. Mraveniště je pěkné, postavené z pevných kartonových dílků, a díky tomu je pro děti určitě zajímavější, než klasická rovná herní plocha. Pokud hledáte něco neokoukaného s netradičním vzhledem, co by děti mohlo zaujmout, bude se vám hra líbit. Za nás tuto hru můžeme určitě doporučit. Děti zajisté pobaví, dospělák se u ní také nejednou zapotí a určitě se k ní společně budete rádi vracet.“ Doporučená cena 369 Kč.


Pravidla soutěže:
Soutěž o dětské vzdělávací hry EFKO probíhá od pondělí 4. prosince do neděle 10. prosince 2023.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

4 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají jednu z výše uvedených her - Hry pro předškoláky nebo Mlsný mravenečník od českého výrobce hraček a her EFKO.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 11. prosince, výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 22. prosince 2023 na  adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách hraček a her EFKO
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !