Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Jarní prázdniny 2021 - termínyJarní prázdniny 2021 - termíny Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 07.03. 2021
Dnes má svátek Tomáš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o dobře vstřebatelný Liftea Liposomální vitamín C

11.01. - 17.01. 2021 | Aktuální soutěže
Liftea


Naše tělo si v těchto dnech lepší péči rozhodně zaslouží. Chladné počasí i návrat z poklidného svátečního režimu do všedního shonu mu totiž dávají zabrat. Na místě je podpora v podobě dostatečného množství vitamínu, mezi nimiž nemůže chybět céčko. Tři výherci této soutěže se mohou těšit na novinku značky Liftea, která obsahuje vysoký obsah vitamínu C ve výborně vstřebatelné liposomální formě.

Céčko patří k prvním vitamínům, které si většina z nás vybaví. A není divu. Na naše tělo totiž blahodárně působí v řadě oblastí od správné funkce imunitního systému přes normální činnost nervové soustavy a psychiky po snížení míry únavy a vyčerpání. Kromě pestré a vyvážené stravy, která je jeho základním zdrojem, můžete v náročnějším období sáhnout po řadě přípravků s obsahem tohoto vitamínu. U nich je důležité zohlednit jak množství cenné látky v denní dávce, tak i vstřebatelnost.

Obojí je předností Liftea Liposomálního vitamínu C. V denní dávce totiž obsahuje 1 000 mg vitamínu C v liposomální formě, která významně zvyšuje jeho využitelnost v našem těle. Liposomy, tedy drobné kapénky, zjednodušeně řečeno chrání účinnou látku při cestě naším zažívacím traktem. Zajišťují tak její optimální uvolnění a vstřebání do krve, aby z ní měl náš organismus co možná největší užitek. Novinka značky Liftea má navíc lahodnou příchuť vitamínu C, která vám zpříjemní užívání.
Liftea Liposomální vitamín C

Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.
Pravidla soutěže:
Soutěž o Liftea Liposomální vitamín C probíhá od pondělí 11. ledna do 17. ledna 2021.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají Liftea Liposomální vitamín C 250 ml v hodnotě 479 Kč.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 18. ledna 2021 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 25. února 2021 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Správnou odpověď i další informace o přípravku najdete na webu Liftea
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !