Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Jarní prázdniny 2021 - termínyJarní prázdniny 2021 - termíny Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 03.03. 2021
Dnes má svátek Kamil
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o HIT Vánoc - kreslící koberce pro děti

23.11. - 29.11. 2020 | Aktuální soutěže
Muj koberecPřevážná většina her se odehrává na podlaze dětského pokoje. To, co je pro dospělého obyčejná podlahová krytina, je pro malého závodníka nebo princeznu zcela jiný svět – proto by koberec v žádném dětském pokoji neměl chybět.

Originální kobercové omalovánky jsou mezi dětskými koberci trhákem. Zaručeně ozvláštní dětský pokoj a navíc si je dítko samo dotvoří dle vlastních představ. Potěší i podporovatele českého řemesla – tento originální koncept totiž pochází od ryze české společnosti, která koberce vyrábí z kvalitní bavlny přímo v České republice. Koberec je poctivě obšitý po celém svém obvodu a po vybarvení je možné ho jednoduše vyprat v pračce a znovu ho vymalovat. Součástí balení jsou i speciální fixy pro vybarvování, které jsou pro děti zdravotně nezávadné a bezpečné. A pokud se vypotřebují, v papírnictví se dají za pár korun jednoduše dokoupit. Koberce můžete vybírat v různých provedeních – ať už s motivy princezen, dinosaury, zvířátky nebo třeba mapou světa.

Koberec se navíc snadno udržuje a můžete ho kdykoliv obměnit, a tím pozměnit interiér, aniž byste museli provádět nějaké stavební úpravy. Případně si ho ponechat jako památku na tvořivé období vašeho malého umělce či umělkyně.


Pravidla soutěže:
Soutěž o hravé koberce pro děti od Mujkoberec.cz probíhá od pondělí 23. listopadu do 29. listopadu 2020. Můj koberec
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají HIT vánoce - kreslící koberce pro děti od Mujkoberec.cz

Vyhodnocení soutěže proběhne dne 30. listopadu 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. prosince 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.Nápovědu najdete na stránkách Mujkoberec.cz

Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !