Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Radostná seznámení ve StarDanceRadostná seznámení ve StarDance Školní rok a prázdniny ve školním roce 2024/2025Školní rok a prázdniny ve školním roce 2024/2025
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.07. 2024
Dnes má svátek Magdaléna
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Soutěž o karty v hodnotě 500 Kč do hračkářství Hamleys

25.07. - 31.07. 2022 | Aktuální soutěže

hračkářství Hamleys

Pojďte si hrát do Hamleys,

nevšedního zážitkového hračkářství se senzačními atrakcemi

kolotoč Hamleys

Již šest let baví pražské Hamleys své návštěvníky, propojuje generace a zprostředkovává nevšední zkušenosti, jejichž pojítkem je zábava. Toto fenomenální hračkářství není obyčejným obchodem s hračkami, ale je doslova zážitkovým světem, ve kterém si každý přijde na své. Zejména, ale nejen dětem, nabízí Hamleys různé herní i edukativní zážitky. Ať je slunce nebo mráz, Hamleys je místem, kde se zabaví celá rodina, i místem, kam se rádi chodí pobavit rodiče s dětmi různého věku i teenageři. Najdete zde nepřebernou nabídku hraček a zážitků, které vrátí každého do bezstarostných dětských let.

Svojí velikostí, více než 4 000 m², se pražské Hamleys řadí k největším hračkářstvím v Evropě. Zde se pod jednou střechou nachází nepřeberné množství moderních i klasických hraček, přičemž některé z nich si mohou děti rovnou vyzkoušet. U nás si vybere každý, jsou zde atrakce pro nejmenší děti, mládež, ale i pro dospělé, jako velký benátský kolotoč, motýlí dům, laser games, virtuální realita, zrcadlové bludiště nebo herní ráj GameCity.

Vstupy na jednotlivé atrakce lze zakoupit samostatně nebo využít novinku Hamleys Pass – univerzální vstupenku na všechny atrakce, se kterou ušetříte 25 % v porovnání s individuálními vstupenkami! A jako bonus k tomu si mohou návštěvníci udělat památeční fotku na zeleném plátně a nechat si ji vytisknout přímo na prodejně.
Hamleys Pass se nemusí uplatnit najednou, má platnost 12 měsíců a není vázaný na osobu.Toto umožňuje zákazníkům si sestavit program podle svých představ a využít Hamleys PASS naplno.
hračkářství Hamleys


Pravidla soutěže:
Soutěž o karty v hodnotě 500 Kč do hračkářství Hamleys probíhá od pondělí 25. července do 31. července 2022.    Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají kartu v hodnotě 500 Kč do hračkářství Hamleys, díky které se můžete svézt na Benátském kolotoči, vybagrovat hromadu míčků, zazávodit si na automobilové dráze, nebo se projít zrcadlovým bludištěm. Na ostatní atrakce dostanete s kartou zajímavé slevy a po zaregistrování karty na informacích pro zákazníky také získáváte slevu 10% na veškeré nezlevněné zboží.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 1. srpna a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhru si výherci vyzvednout přímo v hračkářství Hamleys, kde bude na jejich jméno připravena.


Nápovědu najdete na stránkách hračkářství Hamleys

Hamleys
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !