Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 06.05. 2021
Dnes má svátek Radoslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o knihu Ovládněte svůj čas i život z nakladatelství Albatros Media

12.04. - 18.04. 2021 | Aktuální soutěže

Ovládněte svůj čas i život

Jarmila MandžukováNáš čas je nejcennější komodita, kterou máme. Jeho plýtváním se připravujeme o radost, pocit spokojenosti a naplnění.

Tato kniha je plná užitečných rad a tipů, jak lépe využívat svůj čas. Čas nemusí ovládat váš život, ale vy se můžete naučit ovládat svůj čas a potenciál, efektivně zvládat všechny úkoly a povinnosti, být vysoce produktivní, zbavit se stresu a převzít kontrolu nad svým životem. Umožní vám vykonat více práce a zároveň i získat více volného času.

Věnujte svůj čas nejen čtení této knihy, ale hlavně začněte na sobě pracovat a vneste uvedené rady a tipy do svého života. Každý z nás má ohromné schopnosti a možnosti být produktivní a úspěšný. Nastal čas žít. Začněte žít a užívat si života.


Ovládněte svůj čas i život

Pravidla soutěže:
Soutěž o knihu Ovládněte svůj čas i život probíhá od pondělí 12. dubna do 18. dubna.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají knihu Ovládněte svůj čas i život z nakladatelství Albatros media.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 19. dubna 2021 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 19. května 2021 na adresu uvedenou u nás v registraci.Nápovědu najdete na stránkách spisovatelky Jarmily Mandžukové
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !