5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy MDŽ nebo Den matek?MDŽ nebo Den matek?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 22.02. 2024
Dnes má svátek Petr
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Soutěž o knižní novinku Smažák od Papeže Františka

27.11. - 3.12. 2023 | Aktuální soutěže

Pointa


Smažák od Papeže Františka

Zuzana Froňková


V online nakladatelství Pointa vychází již čtvrtá kniha z pera autorky Zuzany Froňkové s názvem Smažák od Papeže Františka, která je volným pokračováním sbírky humorných povídek, která vyšla v Pointě v roce 2021. 

Smažák od Papeže FrantiškaSbírka povídek o tom, že Buddha v muzeu nemluví, že cesta za Sněhurkou může být strastiplná nebo že bez Papeže Františka se smažák neusmaží zavede čtenáře na jihočeskou samotu, do exotických dálek i na zasněžený Vyšehrad. Knižní novinku Smažák od Papeže a spoustu dalších titulů je možné objednat 
na e-shopu Pointy a ve všech tradičních knihkupectvích nebo na e-shopech.

Volné pokračování knihy Bůh a neonové žabky (Pointa, 2021). Příběhy o neobyčejných setkáních, o tom, kde je doma nebo jak moc se podobáme svým rodičům, propojují nadhled, humor a lidskost. Díky svým rozměrům se vám knížka snadno vejde do kabelky nebo kapsy a pobaví vás nebo dojme, kdykoli budete potřebovat.


Pravidla soutěže:
Soutěž o knižní novinku Smažák od Papeže Františka probíhá od pondělí 27. listopadu do neděle 3. prosince 2023.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají knižní novinku Smažák od Papeže Františka od Zuzany Froňkové.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 4. prosince, výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. prosince 2023 na  adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách nakladatelství Pointa
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !